بختیاری زاده: این صندلی در شأن تیم ما و فوتبال خوزستان نیست، با تمام وجود برای موفقیت استقلال خوزستان کوشش می کنم

به گزارش مجله یگانه، سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تاکید نمود که با تمام وجود برای موفقیت این تیم کوشش خواهد نمود.

بختیاری زاده: این صندلی در شأن تیم ما و فوتبال خوزستان نیست، با تمام وجود برای موفقیت استقلال خوزستان کوشش می کنم

سهراب بختباری زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله یگانه، با اشاره به شرایط استقلال خوزستان و برد برابر ملوان انزلی گفت: همانظور که می دانید چند روز پیش از این بازی راهنمایی استقلال خوزستان را برعهده گرفتم و کوشش کردم تا استقلال خوزستان با شرایط بهتری برای این مسابقه آماده گردد. این درست است که ملوان در لیگ سال جاری شرایط چندان خوبی ندارد ولی همواره بازی در انزلی سختی های خاص خودش را دارد. دریافت سه امتیاز در بیرون از خانه برای تیم ما بسیار مهم و با ارزش بود ولی این بازی دیگر تمام شده و می دانیم که ماموریت سختی در بازی های آینده داریم.

وی در مورد صعود استقلال خوزستان به رتبه دوازدهم جدول تاکید نمود: این صندلی در شأن تیم ما و فوتبال خوزستان نیست و همه ما می دانیم که شرایط تیم در جدول چندان خوب نیست. باید چند برابر کوشش کنیم و زحمت بکشیم تا به هدف هایمان برسیم. این تیم چند سال پیش قهرمان لیگ برتر شده و باید صندلی واقعی خودش را به دست بیاورد.

بختیاری زاده در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال خوزستان امتیازهای زیادی را در آغاز فصل از دست داد؟ تاکید نمود: به هر حال این شرایطی بود که ایجاد شد و متاسفانه تیم ما نتایج خوبی در آغاز فصل نگرفت. در حال حاضر خیلی از تیم ها مسائل خاص خودشان را دارند ولی به هر حال باید کوشش کنیم تا شرایط فنی را تغییر داده و نسبت به گذشته پیشرفت کنیم. من روی کارم وقت می گذارم و با تمام وجود برای موفقیت استقلال خوزستان کوشش می کنم، مسئولان باشگاه هم فوتبالی هستند و بازیکنان هم کوشش خواهند کرد تا استقلال خوزستان روزهای خوبی را تجربه کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این مطلب که تیمش بازی آسانی برابر سرخ پوشان پاکدشت در پیش نخواهد داشت، توضیح داد: ما در این بازی میزبان هستیم و باید با تمرکز بالا فوتبال بازی کنیم. سرخ پوشان تیم خوبی است ولی باید در این برای خانگی سه امتیاز را بگیریم تا وضعیت مان در جدول بهتر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 20

به "بختیاری زاده: این صندلی در شأن تیم ما و فوتبال خوزستان نیست، با تمام وجود برای موفقیت استقلال خوزستان کوشش می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری زاده: این صندلی در شأن تیم ما و فوتبال خوزستان نیست، با تمام وجود برای موفقیت استقلال خوزستان کوشش می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید