تشکیل کارگروه ویژه برای شکایت به دادگاه CAS بعد از رای فیفا

به گزارش مجله یگانه، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره فرایند برنامه ریزی های فدراسیون پس از اعلام رای اولیه فیفا در پفراینده سرمربی سابق تیم ملی عنوان کرد: بلافاصله پس از دریافت این رای توسط وکلای پفراینده، نشستی با حضور سرپرست فدراسیون، اینجانب و تیم وکلا برگزار گشت. در این باره برنامه ریزی برای احقاق حق مسلم فوتبال ایران نسبت به رای ناعادلانه اجرا شده آغاز شده و مراتب آن به طور کامل به اطلاع می رسد.

تشکیل کارگروه ویژه برای شکایت به دادگاه CAS بعد از رای فیفا

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت پرونده و به جهت حفظ منافع ملی،ت صمیمات مهمی در این باره گرفته شد. بر این اساس و با توجه به این رای ناعادلانه و حسب هماهنگی های به عمل آمده کارگروه مجربی تشکیل خواهد شد که در آن جمعی از حقوقدان های برجسته کشور در نقشه راه پیگیری شکایت به دادگاه عالی ورزش فدراسیون را همراهی خواهند کرد.

دبیرکل فدراسیون افزود: این کارشناسان از حوزه معاونت حقوقی ریاست جمهوری، بازرسی کل کشور، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، وزارت امور خارجه، وزارت ورزش و جوانان و برخی نهادهای نظارتی دیگر هستند تا در راستای حفظ منافع ملی و حراست از حریم ورزش و فوتبال کشور مقدمات لازم و کافی را جهت ارائه لایحه متقن به دادگاه عالی ورزش در زمانبندی تعیین به عمل آورند.

نبی شرح داد: فدراسیون فوتبال با همه وجود تلاش می کند نسبت به احقاق حقوق حقه فوتبال کشور اقدامات قانونی را در این باره انجام دهد.بر این اساس با اجماع ملی و بهره بردن از همه ظرفیت ها نسبت به شکستن این رای ناعادلانه در مراجع قضایی بین المللی بعدی اقدام می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 692

به "تشکیل کارگروه ویژه برای شکایت به دادگاه CAS بعد از رای فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کارگروه ویژه برای شکایت به دادگاه CAS بعد از رای فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید