تصویر بند جنجالی در قرارداد کالدرون!

به گزارش مجله یگانه، بند جنجالی مطالبات کالدرون در قرارداد جدید، درخواست برای برکناری محمدحسن انصاری فرد و تیم او متشکل از مشاوران است.

تصویر بند جنجالی در قرارداد کالدرون!

به گزارش گروه ورزشی مجله یگانه، در شرایطی که یک روز از جدایی قطعی گابریل کالدرون از پرسپولیس می گذرد و همچنین یحیی گل محمدی به عنوان جانشین او معرفی شده است، همچنان جنجال ها بر سر مطالبات و درخواست های کالدرون ادامه دار است. فارغ از افزایش مبلغ قرارداد و همچنین آپشن ها، او یک بند عجیب را هم در قرارداد جدید خود گنجاند که البته مورد موافقت مدیریت پرسپولیس قرار نگرفت.

سرمربی آرژانتینی در نامه خود از مدیران این باشگاه صراحتا خواسته تا انصاری فرد و تیمش از باشگاه بروند تا شرایط برای بازگشت او مهیا گردد. این درخواست در بند پنجم مطالبات کالدرون در جایی مطرح شده که سرمربی سابق سرخ ها ابتدا از مدیران باشگاه درخواست نموده که یک بلیت بیزینس کلاس از مبدا بوینس آیرس به مقصد تهران تهیه و سپس مبلغ مندرج در بندهای نخست را پرداخت نمایند تا نوبت به شرط نهایی برسد.

شرط نهایی که شاید جنجالی ترین بخش قرارداد کالدرون هم باشد، به مدیریت باشگاه مربوط است: محمدحسن انصاری فرد رئیس باشگاه از کارش برکنار گردد تا او (کالدرون) به تیم برگردد. همچنین در ادامه آمده است: اگر شرایط پیش گفته تا پیش از 20 ژانویه عملی گردد، سرمربی حتی زودتر به تهران برخواهد گشت. اگر شرایط پیش گفته به موقع و به صورت کامل توسط باشگاه پرسپولیس عملی گردد و گابریل کالدرون بدون دلیل موجه به باشگاه برنگشته و کارش را از سر نگیرد، او باید به جامانده مبلغ قراردادش به مبلغ 600هزار دلار را به عنوان غرامت به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 209

به "تصویر بند جنجالی در قرارداد کالدرون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر بند جنجالی در قرارداد کالدرون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید