توزیع دو هزار ماسک بین یگان های مرزی خوزستان

به گزارش مجله یگانه، خبرگزاری خبرنگاران-معاون بهداری فرماندهی مرزبانی خوزستان با اعلام خبر توزیع دو هزار ماسک بین یگان های مرزی خوزستان از انجام تمهیدات ویژه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

توزیع دو هزار ماسک بین یگان های مرزی خوزستان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از اهواز، سروان مهدی هاشمی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا انگلیسی در سطح شهرستان خرمشهر با تعامل قرارگاه جهادی تحت نظارت فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر بیش از دو هزار ماسک یکبار مصرف دریافت و با برنامه ریزی در بین کلیه کارکنان پایور و وظیفه معاونت های ستادی و یگان های مرزی توزیع شد.

وی با بیان اینکه تدابیر لازم برای پیشگیری از کرونا در یگان های مرزی و پاسگاه های مختلف اندیشیده اضافه کرد: با تأکید حداکثری بر لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط کارکنان تا حد امکان از شیوع این ویروس در یگان های مرزی جلوگیری می کنیم.

معاون بهداری فرماندهی مرزبانی خوزستان توضیح داد: با توجه به اینکه ویروس منحوس کرونا به وسیله ترشحات، عطسه، سرفه، لمس وسایل و سطوح مشترک آلوده به ویروس انتقال پیدا می نماید، رعایت بهداشت فردی از اهمیت بالایی برخوردار است که به صورت مستمر این موارد را رصد و نسبت به گندزدایی اماکن اقدام می کنیم.

سروان هاشمی مطرح نمود: همیشه بر شستشوی دقیق و مرتب دست ها با آب و صابون، گندزدایی سطوح مشترک و خودداری از روبوسی و دست دادن تأکید داریم.

وی در سرانجام گفت: در عین حال استفاده از ماسک و دستکش و رعایت بهداشت فردی به منظور رعایت حقوق اجتماعی سایر افراد از دیگر توصیه های مهم به کارکنان است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1022

به "توزیع دو هزار ماسک بین یگان های مرزی خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع دو هزار ماسک بین یگان های مرزی خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید