حکم جنجالی فیفا علیه تمام بازیکنان و مربیان لیگ ایران؛ باید مجانی بازی کنید

به گزارش مجله یگانه، دیروز فیفا بیان نمود قرارداد فصل جاری تمام بازیکنان تا پایان فصل جاری تا هر زمانی که این مسابقات به طول بینجامد تمدید خواهد شد.

حکم جنجالی فیفا علیه تمام بازیکنان و مربیان لیگ ایران؛ باید مجانی بازی کنید

به گزارش مجله یگانه درحالی که فوتبال دنیا این روزها درگیرویروسکروناسوتکلیف لیگ های مختلف دنیا هنوز مشخص نشده یکی از نگرانی باشگاه اتمام قرارداد بازیکنانشان در انتها فص بود موضوعی که می توانست باشگاه ها را با چالش کمبود بازیکن برای ادامه برگزاری مسابقات روبه رو کند اما دیروز فیفا اعلام کرد قرارداد فصل جاری تمام بازیکنان تا انتها فصل جاری تا هر زمانی که این مسابقات به طول بیانجامد تمدید خواهد شد و در واقع بازیکنان حق جدایی از باشگاه ها را ندارند.

این درحالی است که این فرمول برای تیم های اروپایی و اساسا لیگ هایی که بازیکنان در آن به صورت ماهانه و هفتگی حقوق دریافت می کنند قابلیت اجرایی دارد و در لیگی مانند لیگ برتر ایران حقوق هفتگی و ماهانه معنایی ندارد و همه دریافتی بازیکنان طی یک قرارداد اول فصل مشخص می شود تا طی چند قسط به آنها پرداخت شود.

بر اساس این اعلام فیفاد بازیکنان لیگ برتر ایران باید تا انتها مسابقات لیگ برتر که ممکن است چند ماهی بیشتر به طول بیانجامد با قرارداد سال گذشته خود ادامه دهند و در واقع دریافتی ثابت آنها برای فصل فوتبالی بیشتر از یک سال خواهد بود. موضوعی که حالا می تواند به جنجال تعطیلی لیگ و ادامه هر چه زودتر مسابقات از سوی بازیکنان و مربیان لیگ برتر بیشتر دامن بزند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 457

به "حکم جنجالی فیفا علیه تمام بازیکنان و مربیان لیگ ایران؛ باید مجانی بازی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم جنجالی فیفا علیه تمام بازیکنان و مربیان لیگ ایران؛ باید مجانی بازی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید