خبرنگاران مردم ما در دشوارترین روزها راهی برای عبور از بحران ها خواهند یافت

به گزارش مجله یگانه، تهران-خبرنگاران- مردم ما همچنان که در دل بحران های طبیعی، سلامت و سیاسی نوروز و سیزده به در را از بحران های روزگاران کهن عبور داده اند، مطمئنم در دشوارترین روزها، راهی برای عبور از بحران ها به یمن نوآوری و سازگاری ها، عرصه های جدیدی از موفقیت و شادکامی و بهروزی را خواهند یافت.

خبرنگاران مردم ما در دشوارترین روزها راهی برای عبور از بحران ها خواهند یافت

مریم یوسفی عکاس خوش ذوق و خلاق خبرنگاران سال گذشته سیزده به در متفاوتی از تبریز را به تصویر کشید :در پی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی تمامی بوستان ها و تفرجگاه های تبریز در سیزدهم فروردین (روز طبیعت)، مردم در بعضی از محلات به پشت بام خانه های خود رفته و سیزده بدر متفاوتی را تجربه کردند

من می خواهم از منظری دیگر به این سنت زیبای ایرانی نگاه کنم.

ما می توانیم به نگاهی به آن گزارش، تصویر روشنی درباره ابتکارات مردمی برای سازگار سازی نوروز با مقتضیات زمانه داشته باشیم. رمز دیرپایی نوروز را باید در شیوه های غنی سازی و نوروزآراییِ ملت های نوروزی دید . مردم ما همچنان که در دل بحران های طبیعی، سلامت و سیاسی نوروز و سیزده به در را از بحران های روزگاران کهن عبور داده اند، مطمئنم همیشه در دشوارترین روزها، راهی برای عبور از بحران ها به یمن نوآوری و سازگاری ها، عرصه های جدیدی از موفقیت و شادکامی و بهروزی را خواهند یافت.

در سیزدهمین روز بهار، غم هایتان به در و در هر لحظه از 1400 روزگارتان خوش

منبع: ایرنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1090

به "خبرنگاران مردم ما در دشوارترین روزها راهی برای عبور از بحران ها خواهند یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مردم ما در دشوارترین روزها راهی برای عبور از بحران ها خواهند یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید