دانشگاه بیرجند در اجرای طرح پایش تندرستی سال 1399 ـ 1398 برتر شد

به گزارش مجله یگانه، اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه بیرجند را به عنوان دانشگاه برتر در اجرای طرح پایش تندرستی سال 1399 ـ 1398 انتخاب کرد.

دانشگاه بیرجند در اجرای طرح پایش تندرستی سال 1399 ـ 1398 برتر شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه بیرجند، براساس گزارش ارزیابان اداره کل تربیت بدنی از مراکز و دانشگاه های کشور و آنالیز اجرای طرح پایش تندرستی و اعلام کارگروه مربوطه، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه مازندران، دانشگاه بیرجند، دانشگاه الزهرا و دانشگاه اصفهان به عنوان پنج دانشگاه برتر کشور در اجرای طرح پایش تندرستی سال 1399 ـ 1398 معرفی شدند.

محمدحسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نامه ارسالی خود به دانشگاه های کشور، ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری دانشگاه های مجری طرح ملی و فراگیر پایش تندرستی دانشجویان و اقدامات ارزنده ای که تا به امروز در جهت ارزیابی شرایط بدنی دانشجویان انجام گرفته است اسامی پنج دانشگاه برتر کشور را اظهار داشت.

گزارش ارزیابان اداره کل تربیت بدنی از آنالیز نحوه اجرای طرح پایش تندرستی و کیفیت ارزیابی شرایط بدنی دانشجویان در سه بخش تجزیه و تحلیل ترکیب بدنی، ساختار قامتی و اسکلتی و آمادگی جسمانی، رعایت برنامه زمان بندی و اجرای مناسب و یکسان برای دانشجویان دختر و پسر، کیفیت داده های ثبت شده و ... اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 763

به "دانشگاه بیرجند در اجرای طرح پایش تندرستی سال 1399 ـ 1398 برتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه بیرجند در اجرای طرح پایش تندرستی سال 1399 ـ 1398 برتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید