دمشق: واکنش آمریکا به بازگشایی فرودگاه حلب گستاخانه است

به گزارش مجله یگانه، وزارت خارجه سوریه امروز(شنبه) در بیانیه ای خشم آمریکا از شروع پروازها در فرودگاه بین المللی حلب را محکوم کرد و این خشم را گستاخی واقعی خواند.

دمشق: واکنش آمریکا به بازگشایی فرودگاه حلب گستاخانه است

جهت دریافت خدمات اجرای پشت بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش مجله یگانه، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت خارجه سوریه گفت، اظهارات آمریکایی ها توازن خود را از دست داده و گستاخی واقعی در سیاست های دولت واشنگتن را به تصویر می کشد که شامل تجاوز به دیگران، مداخله در امور آنها و استفاده از تروریست ها برای پیشبرد طرح های شوم آمریکا می گردد.

وزارت خارجه سوریه گفت، اظهارات آمریکا ناشی از احساس ناکامی ایجاد شده در نتیجه شکست پروژه گسترش تروریسم و ناآرامی در سوریه است. این به نوبه خود انگیزه ای برای سوری ها جهت تداوم تعقیب بقایای تروریست ها و حامیان آنها تا آزادی آخرین وجب از خاک سوریه است.

وزارت امور خارجه گفت، جای تعجب ندارد که آمریکا با بازگشت زندگی به شهرهای سوریه، باز شدن مسیرهای حمل و نقل و از سرگیری پروازها در فرودگاه بین المللی حلب که در تسکین آلام غیرنظامیان نقش دارد، نگران باشد. این گام ها پس از شکست های تحقیرآمیز گروه های تروریستی وابسته به آن در نتیجه پیشرفت ارتش عربی سوریه و امنیت کامل شهر حلب برداشته شد.

پیشتر، مورگان اورتاگوس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار توئیتی درباره راه اندازی مجدد فرودگاه بین المللی حلب نوشت، شروع به کار مجدد این فرودگاه اهانت و گستاخی است و این چیزی نیست که مردم سوریه رویای آن را در سر دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 239

به "دمشق: واکنش آمریکا به بازگشایی فرودگاه حلب گستاخانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دمشق: واکنش آمریکا به بازگشایی فرودگاه حلب گستاخانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید