عضو ستاد مقابله با کرونا: لیگ با شرایط خاص برگزار شود

به گزارش مجله یگانه، قطعا لیگ باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود و به صورت متمرکز هم قابل برگزاری در مناطق سفید است. باید دید سازمان لیگ تمایل به برگزاری مسابقات به این شکل را دارد یا نه.

عضو ستاد مقابله با کرونا: لیگ با شرایط خاص برگزار شود

به گزارش خبرنگاران در شرایطی که امروز برخی از رسانه ها خبر داده بودند که لیگ برتر فوتبال در آستانه لغو شدن است عضو ستاد مبارزه با کرونا این خبر را شایعه بدون منبع دانست و راهکاری هم برای انجام این مسابقات ارائه کرد.

مهرشاد پورسعید در گفت و گو با رادیو ورزش گفت: در جلسه امروز تصمیمی در این مورد گرفته نشد. فقط بحث بررسی پروتکل های بهداشتی بود. خبری که منتشر شده منبع مشخصی ندارد و بیشتر حدس و گمان است.بین بازگشایی و باز کردن تفاوت زیاد است. در بازگشایی باید پروتکل های بهداشتی ارایه شود و طرفین توافق کنند و ببینیم باشگاه ها توانایی اجرای پروتکل را دارند یا خیر. در حال حاصر تصمیمی گرفته نشده که بگوییم مسابقات این فصل تعطیل و ورزشکاران برای فصل بعد آماده شوند.

عضو ستاد مبارزه با کرونا در ورزش شرح داد: در جلسه امروز ستاد مبارزه با کرونا بیشتر در مورد سیر بیماری کرونا صحبت شد و در برخی مناطق کشور سیر بیماری نزولی است. باید ببینیم سازمان لیگ تمایل به اجرای مسابقات به صورت متمرکز دارد یا نه؟ اگر سازمان لیگ بخواهد می تواند مسابقات را به صورت متمرکز در مناطق سفید برگزار کند.در بوندسلیگا و سری آ ایتالیا هم پروتکل ها نوشته شده و غربالگری انجام شده و باید این کار در فوتبال ما هم صورت بگیرد. اینکه چه تعداد بیمار شده اند و چه تعداد مبتلا هستند. لیگ برتر قطعا به صورت قبل و با حضور تماشاگران قابل برگزاری نیست.

قطعا لیگ باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود و به صورت متمرکز هم قابل برگزاری در مناطق سفید است. باید دید سازمان لیگ تمایل به برگزاری مسابقات به این شکل را دارد یا نه.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 537

به "عضو ستاد مقابله با کرونا: لیگ با شرایط خاص برگزار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو ستاد مقابله با کرونا: لیگ با شرایط خاص برگزار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید