عملیات اجرایی تکمیل فاز اول کمپینگ گردشگری خالدنبی کلاله شروع شد

به گزارش مجله یگانه، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از شروع عملیات اجرایی تکمیل فاز اول کمپینگ گردشگری خالد نبی کلاله با اعتباری بالغ بر 7میلیارد ریال اطلاع داد.

عملیات اجرایی تکمیل فاز اول کمپینگ گردشگری خالدنبی کلاله شروع شد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، احمد تجری امروز یکشنبه 29 تیرماه 99 ضمن بیان این مطلب گفت: در این مرحله از پروژه، اجرای دیواره بتنی انتهایی محوطه کمپینگ خالدنبی به طول تقریبی 150 متر و همچنین اجرای بخشی از ساختمان خدماتی بهداشتی مجموعه کمپینگ پیش بینی شده است.

او اظهار داشت: این اداره کل در سال گذشته با اعتباری بالغ بر 4میلیارد و 623میلیون ریال اقدام به آغاز عملیات اجرایی کمپینگ گردشگری خالدنبی نموده است که در سال گذشته عملیات خاکبرداری و تسطیح محوطه و آماده سازی زیرساخت محوطه کمپینگ اجرا شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان اضافه کرد: این اداره کل در سال های قبل محوطه سازی و مبلمان بتنی طرح چوب، احداث شش واحد زائرسرا به همراه تأسیسات مورد احتیاج، اجرای دیواره سنگی، احداث سرویس بهداشتی، روشنایی راستا، خاکبرداری و زیرسازی محور به طول شش کیلومتر، فنس کشی و حصارکشی گورستان خالدنبی، آب رسانی به گورستان، زیرسازی و اجرای بیس به طول سه کیلومتر اجرا نموده است.

او در ادامه اجرای سنگ فرش راستا دسترسی به گورستان به طول حدود 800 متر، روشنایی محوطه گورستان با سیستم انرژی خورشیدی، روشنایی محوطه سایت عالم بابا و خاک برداری و خاک ریزی و آماده سازی محوطه کمپینگ گردشگری خالدنبی را با اعتبار حدود 23 میلیارد ریال را از دیگر اقدامات اداره کل استان در این منطقه عنوان نمود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 633

به "عملیات اجرایی تکمیل فاز اول کمپینگ گردشگری خالدنبی کلاله شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات اجرایی تکمیل فاز اول کمپینگ گردشگری خالدنبی کلاله شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید