مسعود شجاعی گزینه اول سرمربیگری تراکتور

به گزارش مجله یگانه، هوشنگ نصیرزاده در گفت وگو با رادیو ورزش درباره آخرین شرایط انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور گفت: با توجه به هواداران بسیار زیادی که تراکتور دارد، انتخاب سرمربی برای آن نسبت به تیم های دیگر دقت بیشتری را می طلبد. مقبولیت آن مربی بین بازیکنان و هواداران بسیار مهم است. گزینه های متعددی را مورد مطالعه قرار دادند و ممکن است اعضای هیات مدیره در زمان رسیدگی شان به مواردی بربخورند و بگویند نمی توانیم برخی گزینه ها را در محدوده شاخص های مان قرار بدهیم.

مسعود شجاعی گزینه اول سرمربیگری تراکتور

وی افزود: از بین این گزینه ها به سه گزینه رسیده اند که قرار است درباره آنها صحبت شود. این سه مربی هم از بین مربیان ایرانی مقیم داخل و خارج از کشور هستند. هرچند جذب مربی خارجی ممنوع است اما برخی دوستان مدام اسم مربی خارجی می آورند. انتخاب عجولانه سرمربی مشکلاتی ایجاد می کند که جمع کردن کار سخت می شود.

نصیرزاده درباره اینکه آیا افشین قطبی و الکساندر نوری گزینه های ایرانی خارج از کشور تراکتور هستند، گفت: بخش بین الملل باشگاه باید با آنها صحبت کرده و رزومه شان را بگیرد. به جز این مربیان نفراتی مثل امید نمازی و محمد تقوی که در تراکتور هم نتایج خوبی کسب کرده جزو مربیان ایرانی خارج از کشور هستند. البته قطبی به تازگی قراردادش را تیم چینی تمدید کرده و به نظر می رسد به صورت قطعی از جمع گزینه های ما خارج شده است.

وی افزود: بین مربیان ایرانی هم گزینه داریم. برخی مواقع نام بردن از اسم یک مربی شاید از نظر من خوب باشد اما از نظر فرد دیگری درست نباشد. به همین دلیل بهتر است از گزینه ها نامی برده نشود. خود من هم منتظر هستم مذاکراتی که بخشی از آن در حوزه داخلی و بخشی هم در حوزه بین المللی است منجر به نتیجه شود و بتوانیم تیم را به فرد منتخب بدهیم.

نصیرزاده شرح داد: با توجه به اینکه انتخاب مربی تا قبل از این دیدار سخت است و مذاکرات مان تا به امروز نهایی نشده است احتمال دارد مسابقه با پیکان را هم با مسعود شجاعی و علی نیکبخت کار را ادامه بدهیم. شجاعی سال ها کاپیتان تیم ملی بوده و در ابعاد بین المللی فوتبال بازی کرده است.

وی درباره اینکه آیا شجاعی هم جزو گزینه های سرمربیگری تراکتور است، گفت: می توانم بگویم گزینه اول ما شجاعی است اما مسعود دوست دارد همچنان فوتبال بازی کند و قابلیت این کار را هم دارد. بازیکنان هم علاقه دارند مسعود همچنان عضوی از تیم باشد. البته کسالتی هم دارد که در حال بهبود است. آرام آرام تمرینات خود را شروع می کند و اگر بدنش آماده باشد همیشه در لیست تراکتور است و با تشخیص خودش می تواند به عنوان بازیکن ثابت یا ذخیره مقابل پیکان بازی کند. شجاعی واقعا مهره ارزشمندی است و در زمان به مشکل خوردن تیم گره گشا است .

منبع: فرارو
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 909

به "مسعود شجاعی گزینه اول سرمربیگری تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود شجاعی گزینه اول سرمربیگری تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید