مهلت واریز وجه مسکن ملی به خاتمه رسید

به گزارش مجله یگانه، به گزارش خبرنگاران، پس از سه بار تمدید فرصت تکمیل موجودی حدود 40 میلیون تومان واحدهای طرح اقدام ملی مسکن، روز گذشته پنجم دی ماه این فرصت به انتها رسید. به زودی برای جایگزینی لیست ذخیره و ثبت نام دور دوم تصمیم گیری می گردد. همچنین حذف شدگان می توانند در مرحله دوم مجددا نام نویسی نمایند. پیش از این انتها ماه های مهر، آبان و برای کسانی که که پیامک دریافت نکرده بودند انتهای آذرماه و سپس پنجم دی، آخرین مهلت تکمیل موجودی مسکن ملی اعلام شده بود.

مهلت واریز وجه مسکن ملی به خاتمه رسید

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

طبق اعلام روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی با توجه به اینکه اطلاعیه جدیدی در این زمینه صادر نشده است، پنجم دی ماه 1399 فرصت متقاضیان واجد شرایط برای تکمیل موجودی به سرانجام رسیده و از لیست حذف شده اند.

طرح اقدام ملی مسکن 400 هزار واحد است که 100 هزار واحد مربوط به بافت فرسوده است و این تعداد از واحدها آمارشان به شکل مجزا ارائه می گردد. در مورد 300 هزار واحد مسکن ملی در سایر بافت ها تا به امروز 240 هزار نفر یا نسبت به افتتاح حساب خود اقدام نموده اند و یا اینکه جزو پروژه هایی مشارکتی بودند که زمین طرح اقدام ملی برای احداث واحدها مسکونی به آنها واگذار شده است. با این حساب 60 هزار نفر از 300 هزار نفر هنوز شرایط حساب آنها از نظر تکمیل و یا واریز کل وجه به جامانده که بنا به گفته محمود محمودزاه، معاون وزیر راه و شهرسازی تا پنجم دی ماه در مورد آنها تصمیم گیری نهایی خواهد شد.

وی بیان کرد: هم اکنون 160 هزار نفر در لیست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن است که اگر بنا به دلایلی افرادی نسبت به واریز وجه اقدام نکنند لیست ذخیره جایگزین آنها خواهد شد.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 918

به "مهلت واریز وجه مسکن ملی به خاتمه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت واریز وجه مسکن ملی به خاتمه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید