نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی با جدیت ادامه دارد خبرنگاران

به گزارش مجله یگانه، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در چهل و سومین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش تاکید نمود که نظارت این فدراسیون بر اجرای پروتکل های بهداشتی با جدیت ادامه دارد.

نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی با جدیت ادامه دارد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این جلسه که ظهر امروز در محل فدراسیون پزشکی ورزشی و با حضور اعضای ستاد برگزار گردید، دکتر نوروزی ضمن قدردانی از کوشش های کادر درمان و تمام دست اندرکاران ستاد مقابله با کرونا در ورزش، توضیح داد: خوشبختانه برگزاری مسابقات و اردوهای ملی به خوبی و با نظارت فدراسیون پزشکی ورزشی در حال پیگیری است و همکاران ما با جدیت اجرای پروتکل های بهداشتی را زیر نظر دارند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نمود: بدیهی است هرجا احساس گردد پروتکل های بهداشتی رعایت نمی گردد اقدام لازم صورت می گیرد.

دکتر نوروزی همچنین توضیح داد: موضوع پایش سلامت ورزشکاران کاندیدای شرکت کننده در بازی های المپیک نیز با دقت در حال اجرا است.

در این جلسه پس از آنکه گزارش از اقدامات صورت گرفته ارائه شد آخرین شرایط پاندمی کرونا در سطح کشور، ارائه خدمات آموزشی به ورزشکاران المپیکی و دیگر مباحث مرتبط با کرونا در ورزش کشور مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1031

به "نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی با جدیت ادامه دارد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی با جدیت ادامه دارد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید