هوفنهایم 0 - 6 بایرن مونیخ؛ عجیب ترین خاتمه ممکن!

به گزارش مجله یگانه، بایرن مونیخ پیروز شد با ارائه نمایشی تماشایی با شش گل هوفنهایم را مغلوب کند.

هوفنهایم 0 - 6 بایرن مونیخ؛ عجیب ترین خاتمه ممکن!

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی مجله یگانه، بایرن مونیخ که در هفته های اخیر نتایج فوق العاده ای در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان گرفته، امروز مسئله ای برای غلبه بر هوفنهایم نداشت و با زدن چهار گل در همان 35 دقیقه ابتدایی کار حریف را یکسره کرد.

بایرن بازی را هجومی شروع کرد و در همان دقیقه دوم به گل رسید. ارسال دقیق تومس مولر از سمت چپ با ضربه آکروباتیک و دقیق سرژ گنابری همراه شده و بایرن به گل اول دست یافت.

بایرن برای زدن گل دوم چندان شکیبا نبود و در دقیقه هفت و روی ریباند حمله بایرن، جاشوا کیمیچ پشت محوطه هوفنهایم صاحب موقعیت شده و با نواختن یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

حملات شاگردان هانسی فلیک ادامه یافت و این بار و در دقیقه 15، زیرکزی جوان در محوطه صاحب موقعیت شد و بعد از چرخشی دیدنی، ضربه دقیق او به گوشه دروازه رفت و گل سوم هم به ثمر رسید.

در دقیقه 22 بایرن مونیخ فرصت خوبی برای زدن گل چهارم داشت، اما حرکت و ضربه توماس مولر از سمت راست با عکس العمل خوب باومن همراه شد.

اما در دقیقه 34 بایرن مونیخ به گل چهارم هم دست یافت. فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی این تیم در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان هوفنهایم اوج گرفته و وارد دروازه این تیم شد.

در دقیقه 37 و روی پاس کوتینیو، دیویس نیز می توانست نام خود را در بین گلزنان این ملاقات ثبت کند، اما باومن به زیبایی ضربه او را مهار کرد تا نیمه نخست با فزونی 0-4 بایرن مونیخ به اتمام برسد.

بایرن مونیخ نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرد و در همان لحطات ابتدایی به گل رسید. ارسال دقیق توماس مولر از سمت راست با ضربه کوتینیو در مقابل دروازه همراه شد و گل پنجم هم به ثمر رسید.

حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و در دقیقه 61 این تیم به گل ششم هم دست یافت. روی پاس عمقی و دقیق تولیسو، گورتزکا با یک ضربه چیپ تماشایی دروازه حریف را باز نموده و به فهرست گلزنان تیمش پیوست.

در دقیقه 75 گورتزکا صاحب فرصت بسیار خوبی برای زدن گل هفتم تیمش شد، اما باومن با عکس العملی تماشایی ضربه او را به کرنر فرستاد.

در ادامه و به دلیل توهین طرفداران بایرن به هوفنهایم بازی برای دقایقی متوقف شد و در ادامه نیز بازیکنان بازی را جدی نگرفته و تنها در میانه میدان پاسکاری کردند تا در نهایت بازی با فزونی 0-6 بایرن تمام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 341

به "هوفنهایم 0 - 6 بایرن مونیخ؛ عجیب ترین خاتمه ممکن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوفنهایم 0 - 6 بایرن مونیخ؛ عجیب ترین خاتمه ممکن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید