وزارت دفاع دولت هادی در مأرب بار دیگر هدف حمله موشکی نهاده شد

به گزارش مجله یگانه، منابع خبری نزدیک به دولت مستعفی منصور هادی در یمن می گویند یک پایگاه نظامی متعلق به نظامیان تحت امر این دولت هدف حمله موشکی قرار گرفته است.

وزارت دفاع دولت هادی در مأرب بار دیگر هدف حمله موشکی نهاده شد

به گزارش گروه بین الملل مجله یگانه، منابع خبری در مرکز یمن می گویند مقر وزارت دفاع دولت عبد رَبّـه منصور هادی در مأرب مرکز یمن هدف حمله موشکی نهاده شده است.

شبکه تلویزیونی بلقیس یمن به نقل از منبع نظامی شنبه (سوم اسفند) با اعلام این خبر مدعی شد نیروهای انصارالله اتاق عملیات مشترک دولت منصور هادی در پایگاه صحن الجن را در شهر مأرب هدف قرار داده است.

بر اساس ادعای این مقام نظامی، حوالی ظهر امروز یک فروند موشک به این پایگاه اصابت نموده و خسارت های جزئی به ساختمان اتاق عملیات وارد نموده و هیچ گونه تلفاتی نداشته است.

منابع غیررسمی در یمن بعد از ظهر امروز از وقوع چند انفجار در پایگان صحن الجن خبر دادند و بعضی انصارالله یمن را متهم به انجام این حمله نموده اند. با این حال، دولت نجات ملی یمن که انصارالله نیز بخشی از آن است، هیچ واکنشی به این حمله ادعایی نداشته است و مسئولیت آن را برعهده نگرفته است.

پایگاه هوایی مذکور سه ماه پیش نیز هدف حمله موشکی ناشناسی نهاده شد که تلفاتی زیادی برجای گذاشت و بعضی از مقامات نظامی ارشد دولت منصور هادی در این حمله کشته شدند.

پایگاه صحن الجن در شمال شهر مأرب واقع شده است و از نظر استحکامات جزو پایگاه های مستحکم در مرکز یمن است. دولت هادی از این مقر برای حملات علیه دولت نجات ملی (مستقر در صنعاء) استفاده می نماید.

موقعیت استان مأرب و مرکز آن

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 331

به "وزارت دفاع دولت هادی در مأرب بار دیگر هدف حمله موشکی نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت دفاع دولت هادی در مأرب بار دیگر هدف حمله موشکی نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید