گردشگران برای دیدن آفریقای جنوبی باید تا سال 2021 صبر نمایند، کرونا در آفریقا اوج می گیرد؟

به گزارش مجله یگانه، شورای مبارزه با کورونا در آفریقای جنوبی در تاریخ 1 ژوئن کشور را به سطح 3 استراتژی خطر رساند، که بدان معنی است که سفرهای داخلی و بین المللی هنوز ممنوع است - به جز سفرهای کاری.

گردشگران برای دیدن آفریقای جنوبی باید تا سال 2021 صبر نمایند، کرونا در آفریقا اوج می گیرد؟

با تور آفریقای جنوبی ارزان یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

در صورتی که هتل ها اقامتگاه هایی را برای مسافران کاری فراهم نمایند، مجاز به بازگشایی هستند. همه جاذبه های تفریحی در این مرحله بسته هستند. در حالی که آفریقای جنوبی همچنان در یک شرایط فاجعه ملی قرار گرفته است، تمام فعالیت گردشگری و مسافرت های کاری در کوشش برای محدود کردن اثرات ویران نماینده ویروس کرونا، زیر نظارت قرار می گیرد.

براساس پیش بینی، مرحله اول بهبودی بیماری همه گیر کرونا توسط گردشگری داخلی راهنمایی می گردد و سال آینده نیز گردشگری منطقه ای و بین المللی بازگشایی خواهد شد.

وزیر دنیاگردی در ادامه به چگونگی همکاری دولت با افراد تحت تأثیر برای ادامه فعالیت مشاغل اشاره نمود: دو ماه گذشته و تعطیلی برای بخش گردشگری سخت بوده است. ما همچنین شاهد بودیم که بسیاری از مشاغل در این بخش برای بقا می جنگند و پیش بینی های ما نشان داد که اگر این بخش تا سپتامبر سال 2020 به بهره برداری نرسد تقریبا 600هزار شغل در معرض خطر قرار می گیرند.

این واقعیت باعث شد که برای بازپرداخت این بخش هم دولت و هم بخش خصوصی با هم همکاری نمایند. با بازگشایی این بخش، ما اطمینان داریم که اقدامات لازم برای حمایت از کارکنان، تأمین نمایندگان، گردشگران و همه کسانی که با این بخش درگیر هستند، اجرا شده است. بسیاری از کشورها در حال آغاز مجدد مرحله به مرحله هستند، زیرا موج های ابتدایی همه گیر این ویروس در سطح دنیا آغاز به فروپاشی نموده است.

منبع: گردشبان
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 501

به "گردشگران برای دیدن آفریقای جنوبی باید تا سال 2021 صبر نمایند، کرونا در آفریقا اوج می گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگران برای دیدن آفریقای جنوبی باید تا سال 2021 صبر نمایند، کرونا در آفریقا اوج می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید