برگزاری مسابقات مهارت های فردی زورخانه ای جوانان کشور

به گزارش مجله یگانه، سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از برگزاری مسابقات مهارت فردی در رده سنی جوانان اطلاع داد.

برگزاری مسابقات مهارت های فردی زورخانه ای جوانان کشور

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، مسعود ملکی با اشاره به برگزاری مسابقات مهارت فردی در رده سنی جوانان گفت: هر استان می بایست، از مسابقات نفرات منتخب خود ویدئو ضبط نموده و آن را به دبیرخانه مسابقات که در فدراسیون مستقر است، ارسال کند. این فیلم ها توسط داوران مورد قضاوت قرار می گیرد و خاتمه نفرات اول تا ششم هر وزن به مسابقات حضوری قهرمانی کشور دعوت می شوند.

وی در ادامه اضافه نمود: این مسابقات در رشته مهارت فردی چرخ تیز، چرخ چمنی، سنگ، کباده، میل بازی و در سه وزن 65 -کیلوگرم، 65 تا 80- کیلوگرم، 80+ کیلوگرم برگزار می گردد و هر ورزشکار می تواند حداکثر در دو رشته مهارت های فردی شرکت کند.

ملکی مطرح کرد: در رشته چرخ تیز برای وزن اول تا سوم زمان 50 ثانیه و به ترتیب حدنصاب 25، 20 و 15 ثانیه، در رشته چرخ چمنی برای وزن اول تا سوم زمان 150 ثانیه و به ترتیب حدنصاب 60، 50 و 40 ثانیه، در رشته سنگ وزن سنگ برای وزن اول تا سوم به ترتیب اوزان 40، 50 و 60 کیلوگرم، در رشته کباده وزن کباده برای وزن اول تا سوم به ترتیب اوزان 14، 16 و 18 کیلوگرم و برای رشته دو، سه و چهار میل بازی برای وزن اول تا سوم اوزان میل های مسابقات یک کیلوگرم در نظر گرفته شده است.

سرپرست دبیری فدراسیون زورخانه ای گفت: در این مسابقات ورزشکاران متولد یک فروردین ماه 1381 لغایت 29 اسفند ماه 1383 می توانند شرکت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1094

به "برگزاری مسابقات مهارت های فردی زورخانه ای جوانان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات مهارت های فردی زورخانه ای جوانان کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید