رییسی: ورود 157 هزار خودرو به شهر های قرمز و نارنجی و تردد شبانه ، به این زودی ها از شرایط قرمز کرونا خارج نمی شویم

به گزارش مجله یگانه، سخنگوی ستاد مبارهز با کرونا گفت بیش از 157 هزار دستگاه خودرو از تاریخ 14 تا 26 فروردین به دلیل نقض عدم ورود به شهر های قرمز و نارنجی و تردد در ساعات ممنوعه (22 تا 3 بامداد) جریمه شدند.

رییسی: ورود 157 هزار خودرو به شهر های قرمز و نارنجی و تردد شبانه ، به این زودی ها از شرایط قرمز کرونا خارج نمی شویم

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا رئیسی در برنامه تلویزیونی با اشاره به اعمال جریمه خودرو هایی که پروتکل ها و ضوابط را در ایام کرونا نقض می نمایند، اظهار کرد: از تاریخ 14 تا 26 فروردین، 45 هزار و 402 دستگاه خودرو به دلیل نقض عدم ورود به شهر های قرمز، یک میلیون تومان توسط پلیس جریمه شده اند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه ورود به شهر های قرمز و نارنجی با پلاک غیربومی و خروج خودرو های بومی از شهر های قرمز و نارنجی ممنوع است و با اعمال جریمه همراه خواهد بود، گفت: 71 درصد نقض تردد به شهر های قرمز، در 6 استان اصفهان، البرز، همدان، مازندران، فارس و آذربایجان شرقی اجرا شده است که باید توجه ویژه ای به این 6 استان داشته باشیم.

وی اعلام نمود: تا به امروز حدود 20 تا 21 هزار نفر از ناقلان کرونا، نقض قرنطینه انجام داده و به سفر و مکان های دیگر رفته اند که ان شاءالله نیروی انتظامی و قوه قضائیه با آن ها برخورد جدی خواهند کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه 73 درصد از نقض قرنطینه مربوط به شهر های نارنجی نیز در 6 استان اصفهان، البرز، فارس، مازندران، همدان و خوزستان صورت می گیرد، از جریمه 500 هزار تومانی 65 هزار و 28 دستگاه خودرو از تاریخ 14 تا 26 فروردین اطلاع داد که پروتکل های مربوط به عدم ورود به شهر های نارنجی را نقض نموده بودند.

به گفته رئیسی، 47 هزار و 105 دستگاه خودرو نیز در بازه 14 تا 26 فروردین به دلیل تردد در ساعات ممنوعه (22 تا 3 بامداد) توسط پلیس 200 هزار تومان جریمه شده اند و 66 درصد از نقض تردد ها در ساعات ممنوعه در 6 استان تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، گیلان و فارس روی داده است.

وی ادامه داد: هنوز به اوج و قله پیک چهارم کرونا در ایران نرسیده ایم. پیش بینی می گردد تعداد بستری های کرونا در این موج به 60 هزار نفر برسد و حالا حالاها از شرایط قرمز خارج نمی شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1109

به "رییسی: ورود 157 هزار خودرو به شهر های قرمز و نارنجی و تردد شبانه ، به این زودی ها از شرایط قرمز کرونا خارج نمی شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییسی: ورود 157 هزار خودرو به شهر های قرمز و نارنجی و تردد شبانه ، به این زودی ها از شرایط قرمز کرونا خارج نمی شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید