سازندگان NieR برای یک بازی تازه دوباره گرد هم می آیند؛ آیا NieR 3 در کار است؟

به گزارش مجله یگانه، اخبار تازه حاکی از آن است که یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، تهیه نماینده سری NieR، یوکو تارو (Yoko Taro)، کارگردان و نویسنده سری و کیچی اوکابه (Keiichi Okabe)، آهنگساز این مجموعه، همه با هم روی یک بازی تازه کار می نمایند، اما آن ها فعلا اعلام نکرده اند که آیا این بازی NieR 3 است یا خیر. هرچند به نظر می رسد که ساخت سومین نسخه از این مجموعه مجذوب کننده چندان هم دور از انتظار نیست.

سازندگان NieR برای یک بازی تازه دوباره گرد هم می آیند؛ آیا NieR 3 در کار است؟

به گفته مجله فامیتسو، سایتو که مدیر اجرایی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) نیز محسوب میگردد، فاش نموده است که او در کنار همکاران سابق خود در تیم NieR، در حال کار روی یک پروژه تازه است. او در گفت وگو با هیرویوکی کوبایاشی (Hiroyuki Kobayashi)، تهیه کننده سابق کپ کام (Capcom)، که اکنون استودیوی GPTRACK50 را تحت نظیر نت ایز (NetEase) راهنمایی می نماید، گفت:

بنابراین به نظر می رسد که باید منتظر بمانیم تا بازی به طور رسمی معرفی گردد. البته بهتر است که این بازی تازه NieR باشد زیرا حرکت خوبی برای اسکوئر انیکس خواهد بود که اخیرا شرایط خوبی را تجربه ننموده است. این موضوع بعلاوه از آنجایی منطقی است که تیم سازنده شامل سازندگان اصلی سری است. از سوی دیگر هفت سال از آخرین بازی تازه سری، نسخه آتوماتا (Automata)، می گذرد. هرچند در این هفت سال یک بازسازی از NieR Replicant نیز داشته ایم که عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

سایتو در نهایت بعلاوه گفت که پروژه دیگری در دست ساخت دارد:

منبع: Kotaku

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1403 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1816

به "سازندگان NieR برای یک بازی تازه دوباره گرد هم می آیند؛ آیا NieR 3 در کار است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازندگان NieR برای یک بازی تازه دوباره گرد هم می آیند؛ آیا NieR 3 در کار است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید