علیپور دیگر پنالتی نخواهدزد، اگر پنالتی نبود حق به حقدار رسید

به گزارش مجله یگانه، گابریل کالدرون پس از تساوی بدون گل امشب پرسپولیس و ماشین سازی تبریز گفت: ما نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم که بسیار مهم بود، تیم حریف خیلی خوب بازی کرد و بازی مد نظرشان را انجام دادند. آمار خوبی داشتیم اما حریف اجازه نداد گل بزنیم.

علیپور دیگر پنالتی نخواهدزد، اگر پنالتی نبود حق به حقدار رسید

وی درباره خراب کردن پنالتی تیم فوتبال پرسپولیس توسط علی علیپور گفت: با علی علیپور دیروز صحبت کردیم تا پنالتی را یا او یا مهدی ترابی بزند. من خودم تخصص پنالتی زدن داشتم و در تمرینات می دیدم که علیپور دوست دارد پنالتی بزند اما خوب نمی زد. کاری که موردپسند من نبود، این بود که به خانواده اش و تیم با زدن این گونه ضربه پنالتی توهین کرد. به او گفته بودم تنها یک بار شانس پنالتی زدن دارد. قطعاً علیپور دیگر پنالتی نمی زند چون او ضربه را با جدیت به سمت دروازه حریف نزد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه نمود: اگر پنالتی هم نبود، با فرصتی که از دست دادیم، حق به حقدار رسید.

کالدرون درباره صحبت هایش راجع به پنالتی که برای این تیم گرفته شد، گفت: در هوا دو بازیکن با هم برخورد داشتند. این صحنه در هر صورت مشکوک است و اگر پنالتی را از دست دادیم، عدالت برقرار شد. ما با اشتباه داوری پیروز نشدیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پس از این. سوال حاضر به ادامه پاسخ به همان خبرنگار نشد.

وی در ادامه راجع به تأخیر خود در ورود به جشن قهرمانی سوپرجام تأکید کرد: نه مسئله ای در این زمینه وجود نداشت، بلکه بازیکنان می خواستدند با پیروزی چنین اتفاقی رخ دهد. معمولاً قبل از بازی، جام را می دهند نه انتها بازی اما مسئله ای نبود.

در ادامه حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران پاسخ کالدرون را داد و گفت: درباره ادعای خود یک مثال بزنید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد: معمولاً یک راهرویی در نظر می گیرند و جام را به بازیکنان می دهند به هر حال موضوع مهمی نیست و از این قضیه بگذریم.

وی درباره تغییر پست شجاع خلیل زاده گفت: او بازیکنی با قابلیت های مهم است که می تواند در پست های مختلف بازی کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 26

به "علیپور دیگر پنالتی نخواهدزد، اگر پنالتی نبود حق به حقدار رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور دیگر پنالتی نخواهدزد، اگر پنالتی نبود حق به حقدار رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید