کارشناسی داوری ملاقات پرسپولیس و شارجه

به گزارش مجله یگانه، کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است داوران در دو ملاقات پرسپولیس در لیگ قهرمان آسیا اجازه ندادند این تیم بازی همیشگی اش را ارائه بدهد.

کارشناسی داوری ملاقات پرسپولیس و شارجه

محسن قهرمانی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره عملکرد داور استرالیایی در ملاقات پرسپولیس و شارجه امارات گفت: درباره گل نخست شارجه که در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید نمی توانم نظر قطعی بدهم چون تصاویر تلویزیونی کاملا گویا نبود و از این حیث برای این صحنه حق را به یاری داور می دهم که روی خط قرار داشت و توانست صحنه را کامل ببیند.

وی اضافه نمود: در دقیقه 66 بازی، کایو به اصطلاح مهدی شیری را شارژ کرد و این بازیکن به زمین خورد اما داور خطایی اعلام نکرد البته از نظر من داور باید این صحنه را خطا اعلام می کرد و اگر روی خط و یا درون محوطه جریمه بود باید حتی پنالتی اعلام می شد. البته درباره اینکه این صحنه روی خط بود و یا بیرون محوطه جریمه اتفاق افتاده نمی توانم با قطعیت اظهارنظر کنم. گزارشگر بازی درباره این صحنه گفت که بازیکن به خاطر نداشتن تعادل روی زمین خورده است اما من صحبت او را نقض می کنم و می گویم مثلا اگر یک بادکنک روی هوا باشد چه با یک انگشت به آن بادکنک ضربه بزنیم و یا چه با پنج انگشت ضربه ای بزنیم آن بادکنک مسیرش تغییر پیدا می نماید. به همین خاطر بازیکن هم وقتی در حال حمله است با کوچکترین اشاره ای نقش بر زمین می گردد چون نمی تواند تعادلش را حفظ کند.

وی در انتها اظهار داشت: درباره این بازی و بازی قبلی پرسپولیس معتقدم داوران تمام صحنه های 50- 50 را به حریفان دادند و به نوعی بازی پرسپولیس را کشتند و اجازه ندادند نماینده ایران بازی همیشگی خود را ارائه بدهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 303

به "کارشناسی داوری ملاقات پرسپولیس و شارجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری ملاقات پرسپولیس و شارجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید