ایلان ماسک: تیک تأیید توییتر با ترکیب رنگ های نو هفته آینده فعال می گردد

به گزارش مجله یگانه، ایلان ماسک بیان کرد که برنامه دریافت تیک آبی توییتر می تواند از روز آدینه، دوم دسامبر (11 آذر) با رویه کاملا جدیدی برای تأیید هویت افراد به منظور حل مسائل جعل هویت دوباره در دسترس قرار گیرد.

ایلان ماسک: تیک تأیید توییتر با ترکیب رنگ های نو هفته آینده فعال می گردد

تیک تأیید توییتر در رنگ های نو

مدیر عامل توییتر در توییت نو خود، فرایند احراز هویت نو را دردناک، اما ضروری توصیف کرد. نکته قابل توجه دیگر اینکه علامت های تأییدیه حساب ها در رنگ های بیشتری نیز در دسترس قرار خواهند گرفت و تیک حساب شرکت ها به رنگ طلایی، حساب های دولتی به رنگ خاکستری و حساب های شخصی به رنگ آبی اصلی نمایش داده خواهند شد.

ماسک در ادامه توییت خود نوشت:

تمام حساب های تأیید شده دارای تیک آبی مشابهی خواهند بود، زیرا مرز چیزی که قابل توجه به شمار میرود در غیر این صورت بسیار سلیقه ای است. افراد می توانند لوگو ثانویه کوچکی داشته باشند که نشان می دهد به یک سازمان تعلق دارند، در صورتی که به وسیله آن سازمان تأیید گردد.

ایلان ماسک پس از خرید این شرکت، هزینه اشتراک سرویس تو ییتر بلو که شامل تیک آبی می گردد را ماهانه 8 دلار بیان کرد که البته اصلاً ایده درخشانی نبود. زیرا پس از اینکه ماسک هشدارهای کارمندان بخش ایمنی و اعتماد توییتر را نادیده گرفت، کاربران مشترک تو ییتر بلو این پلتفرم افزایش پیدا کرد و این امر منجر به ایجاد بعضی حساب های تأیید شده شد که نام شخصیت ها و برندهای برجسته را جعل می کردند و بعلاوه باعث شد تا علاقه تبلیغ کنندگان نسبت به این شبکه اجتماعی کاهش پیدا کند.

با وجود این مشکل ها، ماسک گفته است که این شرکت تا زمانی که مطمئن نباشد که جعل هویت های قابل توجهی اتفاق نیفتد، توییتر بلو را دوباره راه اندازی نمی کند.

ماسک قبلا هم گفته بود که توییتر احتمالا از رنگ های متفاوتی برای سازمان ها نسبت به افراد استفاده خواهد نمود، هرچند اکنون جزئیات این برنامه را برای اولین بار اعلام نموده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1686

به "ایلان ماسک: تیک تأیید توییتر با ترکیب رنگ های نو هفته آینده فعال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک: تیک تأیید توییتر با ترکیب رنگ های نو هفته آینده فعال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید