طراحی گرافیکی و چاپ

پویش آماده باش در سمنان با هدف تقویت نشاط اجتماعی آغاز شد

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان سمنان گفت: پویش ملی آماده باش با هدف تقویت نشاط اجتماعی و شادابی در شهرستان سمنان آغاز شد.

20 مهر 1399

خبرنگاران سرمایه گذاران دامغانی در احیای بناهای تاریخی نقش آفرین باشند

سمنان- خبرنگاران- شهردار دامغان گفت: رشد میراث فرهنگی و گردشگری هر شهر ارتباط مستقیم با سرمایه گذاری در احیای بناهای تاریخی شهر دارد که سرمایه گذاران باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

9 مهر 1399

خبرنگاران رییس مجمع نمایندگان یزد: مسوولان به آسیب های روانشناختی کرونا توجه نمایند

یزد- خبرنگاران- رییس مجمع نمایندگان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین توجه مسوولان استان در شرایط خاص کنونی باید توجه به آسیب های روانشناختی ناشی از شیوع بیماری کرونا در افراد باشد که اصولا بیماران بهبود یافته به آن دچار هستند.

11 شهریور 1399

چاپ سه بعدی ساختمان ها با استفاده از خاک

محققان شیوه جدیدی را ابداع کردند که در آن برای چاپ سه بعدی ساختمان ها به جای سیمان از خاک موجود در محل استفاده می گردد.

10 شهریور 1399

ادامه فرایند قربانی دریافت کرونا در پایتخت روسیه، امکان تشدید محدودیت ها

با مرگ 27 بیمار دیگر، موارد مرگ و میر در مسکو به 288 نفر افزایش یافت، در مجموع در پایتخت روسیه حدود 32 هزار نفر به عفونت کرونا آلوده هستند و مسئولان از امکان تشدید محدودیت ها برای کنترل بیشتر اوضاع خبر دادند.

28 خرداد 1399

حضور 43 دانشگاه از ایران در رتبه بندی دنیای ISC، هشت دانشگاه کشورهای دنیا اسلام با رتبه زیر 500

نظام رتبه بندی جهانی 2019-ISC با حضور دکتر محمدجواد دهقانی رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری رونمایی و نتایج آن منتشر شد.

22 اردیبهشت 1399

آوارگی یک میلیون و 800 هزار نفر از زمان سیطره داعش بر مناطقی از عراق

به گزارش خبرنگاران،روزنامه ایندیپندنت چاپ انگلیس در گزارشی نوشت: ایزدی های نجات یافته از تروریست های داعش در روستای واقع در نزدیکی کوه های سنجار به اقلیم کردستان عراق فرار کرده اند و به 300 هزار ایزدی که از دست داعش فرار کرده اند پیوسته اند.

16 فروردین 1399

بانک مرکزی چین خط مقدم حفاظت از اقتصاد در برابر کرونا

در حالی که چین هر روز از شیوع ویروس کرونا بیشتر آسیب می بیند، همه نگاه های دنیا به سوی یک نهاد آشنا دوخته شده است تا با اقدام خود این کشور را نجات دهد؛ بانک مرکزی چین!

22 بهمن 1398

دکوراسیون خانه ملیسا و فریبرز؛ هم مدرن هم سنتی!

وب سایت چیدانه: زمانی که خانه ای خریداری می گردد، ممکن است با توجه به سبک زندگی افراد خانواده نیاز به تغییر و بازسازی داشته باشد تا در نهایت فضا به گونه ای مهیا گردد که همه ساکنان احساس راحتی و رضایت داشته باشند. بازسازی منزل علاوه بر نتیجه مثبت تهایی،...

10 بهمن 1398

ماجرای نامه هاشمی طبا به دبیر درباره لیگ کشتی چه بود؟

مصطفی هاشمی طبا رئیس پیشین کمیته ملی المپیک در نامه ای به علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نکاتی را درباره برگزاری لیگ مطرح نمود.

3 دی 1398

لباس فاخر بر تن نماهای قلب پایتخت

زینب زینال زاده-خبرنگار:کمپین نما با هدف همسان سازی نماهای کلانشهر تهران تشکیل شده است و مدیران شهری مناطق با عضویت در آن کوشش می نمایند گامی در راستای یکسان سازی نماهای مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی بردارند.

1 دی 1398

سامسونگ از گوشی تاشوی مفهومی جدیدی به سبک موتورولا Razr رونمایی کرد

سامسونگ در خلال کنفرانس توسعه دهنده گان خود به طور مختصر و گذرا از یک طرح مفهومی گوشی تاشو رونمایی و کمی درباره آن بحث کرد.

28 آذر 1398