تور آلمان: هلنا، جهانگرد آلمانی خاطراتش از ایران را در کتابی به چاپ رساند

به گزارش مجله یگانه، یک توریست آلمانی، پس از بازگشت از سفرش به ایران، با چاپ کتابی سعی نموده تجربه سفرش به ایران را که متفاوت با تصورات قبلی اش از کشورمان بوده با دیگران هم در میان بگذارد. با خبرنگاران همراه باشید.

تور آلمان: هلنا، جهانگرد آلمانی خاطراتش از ایران را در کتابی به چاپ رساند

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

هلنا هنِکن، یک شهروند آلمانی است که سه سال پیش به ایران سفر نموده و اکنون با انتشار کتابی به نام They would rock، تجربیات این سفر 59 روزه را با خوانندگانش به اشتراک گذاشته است؛ تصویری متفاوت با آنچه از این کشور شنیده بود.

هنکن می گوید:

هربار به ایران فکر می کردم، این لغات در سرم می چرخید: مناقشه اتمی، محور شرارت و کشوری خطرناک به خصوص برای زنان که اصلا نباید تنها به آنجا سفر کرد. او اضافه می نماید: من به ایران نرفتم برای اینکه کتاب بنویسم یعنی از قبل چنین تصمیمی نگرفته بودم. در طول سفر، خاطرات روزانه ام را می نوشتم. بعلاوه ایمیل های زیادی برای دوستانم می فرستادم درباره چیزهایی که می دیدم و آنها کاملا از توضیحات من متعجب می شدند و می گفتند که تصور و انتظار دیگری از ایران داشتند. من هم به این علت و هم به علت تاثیراتی که مردم ایران و کسانی که با آنها در ایران آشنا شده بودم روی من گذاشتند، کم کم تصمیم گرفتم این کتاب را بنویسم.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: کجارو
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1455

به "تور آلمان: هلنا، جهانگرد آلمانی خاطراتش از ایران را در کتابی به چاپ رساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: هلنا، جهانگرد آلمانی خاطراتش از ایران را در کتابی به چاپ رساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید