در حدوانداز های پرسپولیس نیستید، آقای مدیر!

به گزارش مجله یگانه، خبرنگاران: هفته هشتم رقابت های لیگ برتر یک بازی بسیار حساس دارد: دربی پرسپولیس - استقلال. این بازی قرار است روز شنبه برگزار گردد تا شرایط در صدر جدول و شاید شرایط برای قهرمانی نیم فصل تا حدودی تعیین گردد.

در حدوانداز های پرسپولیس نیستید، آقای مدیر!

به گزارش خبرنگاران، با وجود در پیش بودن چنین بازی حساسی، اما شرایط در باشگاه پرسپولیس چندان مساعد نیست؛ درست است که این تیم از لحاظ فنی سروسامان پیدا نموده و خودش را به رتبه دوم جدول رده بندی رسانده، ولی شرایط مدیریتی در این باشگاه به گونه ای است که هرآن ممکن است اتفاقی ناخوشایند رخ دهد. پرسپولیس برخلاف استقلال که خیلی زود هیات مدیره و مدیرعامل جدیدش را شناخت و با مصطفی آجرلو به آرامش رسید همچنان به وسیله سرپرست اداره می گردد و گویی وزیر ورزش علاقه ای به مشخص کردن شرایط مدیریتی این باشگاه ندارد.

البته حمید سجادی در اظهارنظری بحث برانگیز عنوان نموده شرایط مدیریتی ارتباطی به نتیجه گیری یک تیم ندارد و از این رو کنایه های تندی را به یحیی گل محمدی و دیگر اعضای کادرفنی باشگاه پرسپولیس زده، ولی مشخصا دست دست کردن های او برای مشخص شرایط مجید صدری، سرپرست مدیرعاملی کنونی این باشگاه است. صدری کوشش زیادی می نماید به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب گردد، ولی به نظر می رسد او در حدواندازه های مدیریت این باشگاه نیست.

عنوان شده او به علت اینکه توانسته پول گابریل کالدرون را جور کند، بخت زیادی برای مدیرعامل شدن دارد، ولی موضوع اینجاست که آن پول خودش از محل مشخصی قرض گرفته شده و تنها نکته اش این است که قرار نیست سودی به آن پول تعلق بگیرد. حال شاید هر مدیر دیگری هم از راه می رسید می توانست چنین کاری کند. نکته اصلی، اما اینجاست که صدری هنوز نتوانسته همان پول را هم به حساب کالدرون واریز کند و در این بین از تحریم های اعمال شده علیه ایران حرف می زند. شاید در این مورد حق با او باشد، ولی موضوع اینجاست که بازیکنان پرسپولیس از ابتدای فصل تا کنون که هفت هفته سپری شده فقط 5 درصد دریافتی داشته و هر روز از سوی آقای سرپرست می شنوند که فردا بخش دیگری از پاداش ها به حسابشان واریز می گردد. همین مورد باعث شد تا صبر بازیکنان پرسپولیس لبریز گردد و با انتشار استوری ای مشترک اعتراض شان به شرایط مدیریتی در این باشگاه را علنی نمایند.

ضمن اینکه نباید از یاد برد مجید صدری در ماجرای پرواز پرسپولیس به عربستان با دشمن تراشی سعی کرد اشتباه فاحشی که خود و دیگر مسئولان باشگاه پرسپولیس مرتکب شده بودند را گردن عربستانی ها و کارشکنی آن ها بیندازد. موردی که خیلی زود مشخص شد از اهمال مدیریت در پرسپولیس بوده است. اگرچه او که علاقه زیادی به اینستاگرام و لایوهایش دارد وعده داد از حق پرسپولیس نمی گذرد و خیلی زود مقصر را مشخص و با او به صورت ضربتی برخورد می نماید، ولی بعد از شکست سنگین پرسپولیس که یکی از دلایلش به موقع نرسیدن به عربستان و تمرین نکردن بود، دیگر صدایش را درنیاورد و اصلا هم به روی خودش نیاورد که وعده داده بود از حق پرسپولیس نمی گذرد.

شاید اداره باشگاه پرسپولیس به ظاهر کار ساده ای توصیف و عنوان گردد که مدیریت تاثیری در نتایج ندارد، ولی بعد از رخ دادن اتفاقات مهم از ابتدای فصل تا کنون مشخص است که صدری در حدواندازه های مدیرعاملی پرسپولیس نیست و وزیر ورزش باید به فکر گزینه ای باشد که نه در اینستاگرام بلکه در عمل توان حل کردن مسائل تیم را داشته باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1426

به "در حدوانداز های پرسپولیس نیستید، آقای مدیر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در حدوانداز های پرسپولیس نیستید، آقای مدیر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید