طعمه ای برای رمان خوان کردن عاشقان فیس بوک و اینستاگرام

به گزارش مجله یگانه، صاحبان این کتاب فروشی در دالاس آمریکا می گویند در کنار شغل کتاب فروشی وظیفه خطیری به عنوان فعال فرهنگی در آشنا کردن نسل فیس بوک و اینستاگرام با ادبیات و کتاب های رمان دارند.

طعمه ای برای رمان خوان کردن عاشقان فیس بوک و اینستاگرام

به گزارش مجله یگانه به نقل از استریت تایمز(straitstimes)، یکی از کتاب فروشی های شهر دالاس در آمریکا طرح جالبی برای گرایش مردم به سمت کتاب های داستان و به طور معمول کتاب های ادبی و رمان ها اجرا می نماید.

کتاب فروشی وایلد دیتکتیوس در شبکه های اجتماعی گزیده هایی از داستان ها و جملات کلیدی کتاب های مشهور ادبیات دنیا را انتخاب می نماید و آن ها را با کاربران این شبکه ها به اشتراک می گذارد و به قول خودش طعمه برای شکار فراهم می نماید.

در این طرح که کلیک بیت (clickbait) (هر کلیک یک طعمه) نامگذاری شده است کاربران با کلیک کردن بر روی طعمه یا همان جمله جذاب یک داستان ادبی بقیه داستان را مطالعه می نمایند و می توانند صفحات دیگر را با مراجعه به کتاب فروشی تهیه نمایند.

صاحبان این کتاب فروشی در دالاس آمریکا می گویند در کنار شغل کتاب فروشی وظیفه خطیری به عنوان فعال فرهنگی در آشنا کردن نسل فیس بوک و اینستاگرام با ادبیات و کتاب های رمان دارند که به نظر خودشان طرح جالبی را ایجاد نموده اند.

آندرس هارتس یکی از نمایندگان این کتاب فروشی می گوید ما در اینترنت می نویسیم به نظرتان وقتی خانه تان را طوفان به جای دیگری ببرد چه اتفاقی می افتد و همین طعمه می تواند نوجوانان را به داستان شهر اوز راهنمایی کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 165

به "طعمه ای برای رمان خوان کردن عاشقان فیس بوک و اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعمه ای برای رمان خوان کردن عاشقان فیس بوک و اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید