عبور از قسمت امنیتی فرودگاه در کمترین زمان ممکن

به گزارش مجله یگانه، اگر برای سفر هوایی خود را به خوبی آماده کنید، رد شدن از گیت امنیت فرودگاه می تواند مانند آب خوردن باشد. در این راهنما نکاتی را برایتان آورده ایم که بتوانید به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان از این بخش عبور کنید و سفری آرام و دلپذیر را رقم بزنید.

عبور از قسمت امنیتی فرودگاه در کمترین زمان ممکن

تمام مواد مایع خود را در خانه بسته بندی کنید

در بیشتر کشورها مانند آمریکا، مواد مایعی که با خود به داخل هواپیما می برید باید حتماً در بسته های تکی که بزرگ تر از 100 میل نیستند بسته بندی شوند و سپس آن ها را داخل یک کیسه پلاستیکی شفاف قرار دهید. چیزی که بسیاری از مردم متوجه نیستند این است که نباید حتماً این کیسه ها را از فرودگاه تهیه کنند! می توانید تمام این کارها را در خانه انجام داده و کیسه های خودتان را بیاورید تا فرایند بخش امنیتی با سرعت بیشتری پیش برود.

جواهرآلاتتان را استفاده نکنید

هر چیز فلزی ای که با خود به همراه داشته باشید را باید در بیاورید و این کار قطعاً زمان می برد. پیشنهاد می کنیم هر چیز فلزی را در کیف دستی یا چمدانی که با خود داخل هواپیما می برید قرار داده و آن ها را استفاده نکنید. می توانید در لحظه بعد از تمام شدن امور بخش امنیتی آن ها را دوباره بپوشید. گزینه دیگر هم قرار دادن تمام جواهرآلات در جیب کتی است که می پوشید زیرا این کت به هر حال باید از قسمت فلزیاب عبور کند.

کفش مناسب بپوشید

پیشنهاد می کنیم کفشی را برای فرودگاه انتخاب کنید که به سادگی در بیاید. با این کار وقتی در قسمت امنیت لازم باشد آن ها را در بیاورید، می توانید این کار را به سادگی و در کمترین زمان انجام دهید. توصیه می کنیم تا جای ممکن کفش بندی نپوشید.

برای گلوبال اینتری یا معادل آن درخواست بدهید

برای آن که سریع ترین و راحت ترین تجربه امنیتی خود را رقم بزنید، برای گلوبال اینتری (Global Entry) یا TSA check-in معادل آن در کشور خود اقدام کنید. این خدمات دولتی فرایند قسمت امنیت و مهاجرت را برای مسافران تسریع می کنند. برای بهره مندی از این سرویس ها باید هزینه پرداخت کنید اما بسیاری از کارت های اعتباری آن تعرفه را به مشتریان خود تخفیف می دهند و همچنین تا پنج سال از پرداخت مجدد بی نیاز هستید. حتی اگر یک بار در سال سفر بین المللی داشته باشید، باید حتماً آن را تجربه کنید زیرا در فرودگاه ارزش زیادی دارد!

منبع: گردشبان
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1191

به "عبور از قسمت امنیتی فرودگاه در کمترین زمان ممکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبور از قسمت امنیتی فرودگاه در کمترین زمان ممکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید