لباس فاخر بر تن نماهای قلب پایتخت

به گزارش مجله یگانه، زینب زینال زاده-خبرنگار:کمپین نما با هدف همسان سازی نماهای کلانشهر تهران تشکیل شده است و مدیران شهری مناطق با عضویت در آن کوشش می نمایند گامی در راستای یکسان سازی نماهای مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی بردارند.

لباس فاخر بر تن نماهای قلب پایتخت

نهمین جلسه کمپین نما با هدف فرهنگسازی، دانش افزایی و افزایش میزان مشارکت های مردمی و متخصصان در زمینه سیما و منظر شهری با حضور استادان، کارشناسان، دانشجویان و مدیران در نگارخانه دانشگاه تهران برگزار گردید و شهردار منطقه 6 در حاشیه این جلسه در گفت وگو با مجله یگانه محله گفت: در طراحی شهر باید شرایطی ایجاد کنیم که در شأن شهروندان باشد.

تورج فرهادی با بیان اینکه وجود کمپین نما تا حدود زیادی دغدغه مدیران شهری را کاهش می دهد، مطرح نمود: شهر یک موجود زنده است و می توان لباس فاخر بر تن شهر کنیم و شرایط بهتری برای زندگی شهروندان پدید آوریم. بنابراین در برنامه ریزی های آینده باید بیش از گذشته به سیمای شهر توجه گردد و در منطقه 6 به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد این موضوع باید بیش از سایر مناطق با اهمیت تلقی گردد.

فرهادی در خاتمه با ابراز رضایت از برگزاری جلسات کمپین نما در مناطق گفت: امیدواریم با فعالیت چنین کمپین هایی بتوانیم کارهای ارزشمندی در یکسان سازی نماهای شهر تهران انجام دهیم و دستاوردها به نفع شهروندان باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 31

به "لباس فاخر بر تن نماهای قلب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس فاخر بر تن نماهای قلب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید