مسابقات برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 17 آبان برگزار می گردد

به گزارش مجله یگانه، نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر17 آبان ماه در دانشکده مهندسی کامپیوتر این دانشگاه برگزار می گردد.

مسابقات برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 17 آبان برگزار می گردد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله یگانه به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه امیرکبیر 17 آبان ماه با همکاری شرکت صباایده با حضور 65 تیم از سراسر کشور در قالب تیم های 3 نفره به صورت حضوری در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.

سالانه بیش از 200 نفر برنامه نویس از دانشگاه های مختلف ایران در این مسابقه حضوری شرکت می نمایند.

دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای اهداف مسابقات اصلی ICPC و برای انتخاب برترین تیم های دانشگاه برای اعزام به مسابقات منطقه ای، از سال 1380 سالانه یک مسابقه کشوری رسمی برای مشخص تیم های اعزامی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مسابقات غرب آسیا برگزار می نماید که در سال های اخیر مورد استقبال تیم های زیادی از دانشگاه های سراسر کشور قرار گرفته است.

کیفیت مسابقه برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به گونه ای است که بسیاری از دانشگاه ها برای انتخاب تیم های برتر خود نتایج این مسابقه را مد نظر قرار می دهند.

اعتبار مسابقه سالانه برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به گونه ای است که علاوه بر تیم های این دانشگاه، دانشگاه های مطرح ایران از جمله دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی نیز همه ساله با چندین تیم در این مسابقه شرکت نموده و به رقابت با جمعی از زبده ترین برنامه نویسان ایران میپردازند.

شرکت نمایندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی این مسابقات به نشانی icpc.aut.ac.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 29

به "مسابقات برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 17 آبان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات برنامه نویسی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 17 آبان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید