همایش میراث باستان شناسی اسپانیا در موزه ملی برگزار می گردد

به گزارش مجله یگانه، مدیر موزه ملی ایران از برگزاری همایش میراث باستان شناسی اسپانیا با حضور اساتید دانشگاه و کارشناسان موزه باستان شناسی آلیکانته در 12 آذرماه در این موزه اطلاع داد.

همایش میراث باستان شناسی اسپانیا در موزه ملی برگزار می گردد

خبرنگاران - جبرئیل نوکنده گفت: موزه ملی ایران با برگزاری نمایشگاه های مختلف از آثار تاریخی فرهنگی، بستر مناسبی را برای آشنایی هنردوستان با فرهنگ و تمدن سایر ملل ها فراهم نموده است.

او اضافه کرد: همایش میراث باستان شناسی اسپانیا به معرفی ابعاد و وجوه مختلف تمدن باستانی و غنی این کشور می پردازد. این برنامه علمی فرصت شناخت ویژگی های فرهنگی، هنری و گذر تاریخ در تمدن های مختلف این بخش از مدیترانه را فراهم می نماید تا علاقه مندان چشم انداز بهتری برای بازدید از این نمایشگاه داشته باشند.

همایش میراث باستان شناسی اسپانیا در سالن نشست موزه ایران باستان با حضور اساتید و کارشناسان اسپانیایی و ایرانی برگزار می گردد و حضور در این همایش برای تمامی پژوهشگران، صاحب نظران و علاقه مندان آزاد است.

در کنار برگزاری این همایش، علاقه مندان می توانند از نمایشگاه میراث باستان شناسی اسپانیا که از 31 شهریور در موزه ملی ایران افتتاح شده و تا فروردین 99 ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت 9 تا 17 بازدید نمایند. به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر و تشویق بازدیدهای خانوادگی در روزهای پنجشنبه و آدینه رایگان است.

همچنین دانش آموزان و دانشجویان در قالب اردوهای آموزشی می توانند به صورت رایگان با فرهنگ و هنر اسپانیا آشنا شوند.

منبع: چمدان
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 83

به "همایش میراث باستان شناسی اسپانیا در موزه ملی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش میراث باستان شناسی اسپانیا در موزه ملی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید