از سرمایه گذاران و فعالان مالی در منطقه آزاد ماکو حمایت می کنیم

به گزارش مجله یگانه، خبرنگاران/آذربایجان غربی معاون مالی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: به وسیله ایجاد تسهیلات مناسب در چارچوب قوانین و مقررات کمک گر سرمایه گذاران و فعالان مالی هستیم.

از سرمایه گذاران و فعالان مالی در منطقه آزاد ماکو حمایت می کنیم

ابراهیم جلیلی در مراسم معارفه مدیر کل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اهمیت صندلی گمرک اقتصاد منطقه در جهت یاری به تحقق اهداف توسعه مالی - اجتماعی گفت: به وسیله ایجاد تسهیلات مناسب در چارچوب قوانین و مقررات یاریگر سرمایه گذاران و فعالان مالی هستیم.

وی سیاست مدیریت گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد را تسهیل فضای تجارت برای تاجران و بازرگانان عنوان نمود و اضافه نمود: تجار، بازرگانان و همچنین فعالان مالی که تمام دغدغه شان برون رفت از شرایط بد مالی و زنده نگه داشتن فراوری و به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد است، همیشه مورد حمایت سازمان قرار دارند.

به گزارش مجله یگانه، صادق نامدار مدیرکل گمرک بازرگان نیز در این مراسم با تاکید بر هم افزایی گمرک جمهوری اسلامی و گمرک سازمان منطقه گفت: عدم محصور بودن منطقه آزاد ماکو باعث عدم تحقق کامل استفاده از مزایای منطقه آزاد ماکو شده است.

وی به ضرورت اعمال کامل قوانین مناطق آزاد اشاره نمود و اضافه نمود: باید مسائل منطقه با سیاستگذاری های بومی در جهت توسعه گردشگری و حمل و نقل حل گردد و به همین منظور با تدوین شیوه نامه هایی برای نظارت بیشتر و برطرف مسائل منطقه اقدام کنیم.

به گزارش مجله یگانه، طی مراسمی نادر انصاریان به سمت مدیرکل گمرک منطقه آزاد ماکو منصوب شد .

وی با سابقه 26 سال فعالیت در حوزه گمرک، سمت مدیرکلی گمرک بازرگان را در کارنامه مسئولیت خود دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 91

به "از سرمایه گذاران و فعالان مالی در منطقه آزاد ماکو حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از سرمایه گذاران و فعالان مالی در منطقه آزاد ماکو حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید