اسپوتنیک: عرب ها برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب مقدمه چینی می نمایند

به گزارش مجله یگانه، پایگاه خبری اسپوتنیک گفت وگوی تلفنی امروز ولی عهد ابوظبی با رئیس جمهور سوریه را مقدمه احتمالی بازگشت سوریه به اتحادیه عرب خواند.

اسپوتنیک: عرب ها برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب مقدمه چینی می نمایند

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، غسان یوسف نویسنده و تحلیلگر سیاسی سوریه تماس تلفنی ولی عهد ابوظبی با رئیس جمهور سوریه و تاکید وی بر حمایت امارات از دمشق در مقابله با کرونا را مقدمه ای برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب خواند.

پایگاه خبری اسپوتنیک سوریه به نقل از این تحلیلگر سیاسی آورده است: امارات از روابط ممتازی با عربستان و مصر برخوردار است که این امر زمینه بازگشت سوریه به اتحادیه عرب را فراهم می نماید به خصوص که روابط میان سوریه با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به جز با قطر خوب شده است.

وی گفت وگوهای محمد بن زاید و بشار اسد در چارچوب کلی طبیعی خواند و گفت:روابط میان سوریه و امارات حتی در مدت بحران سوریه قطع نشده بود.

این تحلیلگر سیاسی، امارات را از کشورهای پیش رو در بازگشایی سفارتش در سوریه خواند و گفت: امارات از روابط موروثی از دوره ریاست حافظ اسد پدر بشار اسد با سوریه برخوردار است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 426

به "اسپوتنیک: عرب ها برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب مقدمه چینی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپوتنیک: عرب ها برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب مقدمه چینی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید