باشگاه پرسپولیس: با نیمه کاره رها کردن لیگ مخالفیم

به گزارش مجله یگانه، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر لزوم اجرای دستورالعمل های بهداشتی و سلامت عمومی، مخالفت قاطع خود را با رها کردن رقابت های لیگ، به صورت نیمه کاره، گفت.

باشگاه پرسپولیس: با نیمه کاره رها کردن لیگ مخالفیم

به گزارش خبرنگاران، در این بیانیه آمده است: هدف از این گفتار تکرار حرف های گذشته نیست و قائل به بازی های رسانه ای هم نیستیم، اما آنچه در حال اجرا است را می بینیم و درک می کنیم.

یک روز کانون مربیان بیانیه ای پر از اشکال صادر می نماید و روز دیگر باشگاهی برای تعطیل کردن لیگ از فوتبال اروپا مصداق نصفه و نیمه می آورد.

شاید بخشی از حرف هایی که گفته می گردد آنقدرها هم دور از واقعیت نباشد اما این نه همه ماجرا است و نه وقتی به گذشته می نگریم سخت است باورمان گردد این حرف های زیبا از روی دلسوزی و با هدف خیر و صلاح جامعه فوتبال باشد که اگر بود در گوشه ای از آن نیز به تعداد زیادی از کشورهایی که قصد برگزاری و ادامه لیگ های خود را دارند اشاره می نمودند یا حتما می شد به جای مخالفت صریح با برگزاری لیگ در خصوص راهکارها و روش های مختلفی که می توان به وسیله آن به انتها لیگی که چشم میلیون ها نفر به آن است پرداخت نه یکسره آن را به بهانه سلامتی رد کرد.

به هر صورت قصد موشکافی اتفاقات و بازگو کردن نظرات تکراری هفته های اخیر را نداریم که برای ما روشن است این رفتارهای آشنا ریشه در کدامین تفکر دارد و نگاهی به جدول رقابت های این فصل هم به سادگی دلایل مواضع هر یک را نشان داده و نیازی به شرح اضافه ندارد.

باشگاه پرسپولیس به همراه طرفداران خود که بخش بزرگی از جمعیت کشور را تشکیل می دهد، کماکان معتقد به برگزاری و ادامه بازی های به جامانده لیگ نوزدهم با رعایت نکات بهداشتی، در هر زمان و به هر شکل یا هر شرایطی که قابل انجام باشد است و در مقابل با رها کردن آن به صورت نیمه کاره، در حالی که رده بندی نهایی تیم ها بر اساس جدول موجود اعلام رسمی نگردد قاطعانه مخالفت نموده و بر احقاق حق خود پایبند است.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم عزیز کشور، امیدواریم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تحت تاثیر فشار رسانه ای و بیانیه های مختلف قرار نگرفته و با اتخاذ تصمیمی که همه جوانب را در نظر گرفته باشد، جوابگوی افکار عمومی بخش اعظم جامعه فوتبال کشور باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 522

به "باشگاه پرسپولیس: با نیمه کاره رها کردن لیگ مخالفیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: با نیمه کاره رها کردن لیگ مخالفیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید