برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی آی کی کاراته دو به صورت مجازی

به گزارش مجله یگانه، رئیس سبک آی کی کاراته دو ایران از شروع مسابقات مجازی بین المللی سبک تحت عنوان جام خلیج فارس اطلاع داد.

برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی آی کی کاراته دو به صورت مجازی

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین امیری رئیس سبک آی کی کاراته دو ایران، ضمن بیان مطالب فوق و در مورد برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی سبک گفت: بر اساس تقویم ورزشی مصوب هیئت رئیسه و هماهنگی که به وسیله دوستان و روابط بین الملل با کشورهای صاحب نام داشتیم ، از اواسط سال گذشته برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری این مسابقات را انجام و درصدد برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی تحت عنوان جام خلیج همواره فارس با حضور 10 تیم به صورت حضوری بودیم که متاسفانه اوج گیری مجدد ویروس کرونا مانع از تحقق این امر شد.

وی در ادامه اضافه نمود: طی جلسه ای با اعضا سبک و نمایندگان کشورهایی که اعلام آمادگی نموده بودند، تصمیم بر برگزاری مسابقات به صورت مجازی شد. با حمایت متولیان فدراسیون کاراته که پشتیبان و حامی سبک ها هستند، مجوز برگزاری مسابقات همان عنوان جام خلیج فارس به صورت مجازی صادر شد.

امیری اینگونه ادامه داد: از اسفند ماه سال گذشته و با تشکیل کارگروه برگزاری مسابقات ، مقدمات اولیه و همچنین آیین نامه چگونگی برگزاری مسابقات تدوین و ابلاغ شد. مقرر گشت این مسابقات در 3 بخش کاتا انفرادی، هنرهای فردی و سلاح، در دو بخش بانوان و آقایان در تمامی رده های سنی برگزار گردد، مسابقاتی که به واسطه همزمانی آن با روز ملی خلیج فارس تحت همین نام برگزار گردید.

رئیس سبک آی کی کاراته از حضور بیش از 350 شرکت کننده در این رقابت ها اطلاع داد و اضافه نمود: ورزشکارانی از اقصی نقاط کشورمان به همراه نمایندگانی از کشورهای، آلمان، ترکیه، عراق، ارمنستان، سریلانکا، هندوستان، سنگاپور، پاکستان، ایتالیا و آذربایجان جهت حضور در مسابقات ثبت نام کردند تا با هم به رقابت بپردازند. قضاوت این رقابت ها در هر بخش توسط داوران مطرح و صاحب نام از روز گذشته شروع شده و نتایج هر مرحله پس از اتمام اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری دوره های متعدد آموزشی سبک در سال گذشته گفت: سال گذشته سال سختی برای ورزش های رزمی بود. همه گیری ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل ها، مانع از برگزاری دوره های حضوری و استاژ های فنی عملی به صورت متمرکز شد، اما این امر مانعی بر سر آموزش نبود. به لطف خداوند با همکاری دوستان در کمیته های ستادی و همچنین برنامه ریزی های اجرا شده از سوی کمیته آموزش فدراسیون، علاوه بر شرکت اعضا سبک در وبینارهای مجازی برگزار گردیده از سوی فدراسیون، بالغ بر 10 دوره وبینار آموزشی نیز برگزار کردیم. علاوه بر آن فیلم های متعددی توسط کمیته فنی و کمیته آموزش سبک جهت همسان سازی نمایندگان تهیه و در اختیار آنان نهاده شد، که این مسئله خود نقطه عطفی برای سبک بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1181

به "برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی آی کی کاراته دو به صورت مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی آی کی کاراته دو به صورت مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید