ترامپ بالاخره شکست را پذیرفت

به گزارش مجله یگانه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که پیش از این با اظهارات جنجالی و تحریک آمیز خود، موجی از خشونت ها را در سراسر آمریکا موجب شده بود پس از آنکه کنگره رسماً پیروزی بایدن بعنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا را تأیید کرد، در بیانیه ای قول انتقال منظم قدرت به بایدن را داد.

ترامپ بالاخره شکست را پذیرفت

به گزارش فارس، وی در بیانیه خود که دن اسکاوینو دستیار کاخ سفید در توییتر منتشر کره بود، تصمیم کنگره برای تأیید نهایی بایدن بعنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا را نمایانگر خاتمه عالی ترین دور اول در تاریخ ریاست جمهوری توصیف کرد.

ترامپ که برای اولین بار از زمان اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شکست را پذیرفته است، ادامه داد: گرچه کاملاً با نتایج این انتخابات مخالف هستم و حقایق تأییدی بر این امر است، اما با این وجود، انتقال منظم قدرت در 20 ژانویه (اول بهمن) انجام می گیرد.

وی در ادامه با تکرار ادعا های خود درباره تقلب انتخابات گفت: من همیشه گفته ام که ما به مبارزه خود برای تضمین اینکه تنها آراء قانونی شمارش می شود، ادامه می دهیم. گرچه این (رأی کنگره در تأیید بایدن) نمایانگر خاتمه عالی ترین دوره اول در تاریخ ریاست جمهوری (آمریکا) بود، اما آغاز نبرد ما برای بزرگ کردن مجدد آمریکا است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 941

به "ترامپ بالاخره شکست را پذیرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ بالاخره شکست را پذیرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید