اشلی بایدن: مایه تاسف است که خانواده ترامپ سنت را انجام نداد

به گزارش مجله یگانه، دختر بایدن در نخستین مصاحبه تلویزیونی اش تاکید نمود، مایه تاسف است که بانوی اول سابق آمریکا طبق سنت از مادرش به عنوان بانوی اول جدید آمریکا استقبال نکرد و وی را به کاخ سفید دعوت نکرد.

اشلی بایدن: مایه تاسف است که خانواده ترامپ سنت را انجام نداد

به نقل از ایندیپندنت، اشلی بایدن، دختر جو بایدن و جیل بایدن تایید کرد که هیچ دعوت نامه ای از سوی کاخ سفید برای دعوت مادرش به عنوان بانوی اول جدید آمریکا برای صرف چای، بازدید از کاخ سفید و آشنایی با پرسنل ارسال نشد.

اشلی بایدن، دختر اول آمریکا گفت: مادرم هیچ دعوتنامه ای از سوی ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا برای دعوت به صرف چای در کاخ سفید دریافت نکرد و این یکی از عجیب ترین واگذاری های قدرت در تاریخ آمریکا محسوب می گردد.

وی اضافه کرد: مایه تاسف است که دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ سنت های ریاست جمهوری آمریکا را به جا نیاوردند اما ما با این مساله مسئله ای نداریم.

جیل بایدن که در هشت سال ریاست جمهوری باراک اوباما به عنان بانوی دوم آمریکا خدمت نموده، با نحوه اداره کاخ سفید بسیار آشناتر است.

نادیده دریافت این سنت ناخوشایند و آزاردهنده است اما شاید نه به اندازه نحوه انتقال قدرت از ترامپ به بایدن و اتهامات بی پایه اساس تقلب گسترده در انتخابات.

اشلی بایدن 39 ساله تنها فرزند جو و جیل بایدن است و اگرچه در کنوانسیون حزب دموکرات برای معرفی پدرش در کنار برادر ناتنی اش هانتر بایدن ظاهر شد اما عمدتا از کانون توجهات دور مانده است.

اشلی بایدن ضمن تایید اینکه در دولت جدید سمتی نخواهد داشت، گفت: من برای مسائلی که برای خودم و کارم در خدمات اجتماعی در بالتیمور، مریلند مهم است، کوشش خواهم کرد.

وی اضافه کرد: با این حال از این شرایط برای حمایت از عدالت اجتماعی، بهداشت روحی و روانی و مشارکت در احیا و توسعه جامعه استفاده خواهم کرد.

وی درباره حمله شش ژانویه به کنگره توسط هواداران ترامپ گفت: از حمله ای که به کنگره شد بسیار ناراحت شدم چرا که آنجا جایی بود که من به عنوان یک بچه در آن عظیم شدم، جایی که پدرم به مدت بیش از 30 سال در آن خدمت کرد، جایی که حقیقتا یک مکان مقدس بود و دیدن این اتفاق حقیقتا وحشتناک و دردناک بود.

اشلی بایدن درباره نگرانی هایش نسبت به امنیت پدرش گفت: فکر می کنم هر کسی را که دوست دارید، زمانی که تهدید می گردد برایش نگران می شوید.

وی ضمن تحسین خدمات فوق العاده سرویس مخفی گفت: تدابیر امنیتی پیرامون پدرم بسیار زیاد است و به همین خاطر نگران نیستم.

درخصوص حجم نظارت و آنالیز هایی که بر خانواده اش وجود دارد با توجه به اینکه آنها مدت طولانی در کانون توجهات عمومی بوده اند، اشلی بایدن گفت: هنگامی که موضوعات جنجالی به وجود می آید ما پشت یکدیگر هستیم و از یکدیگر حمایت می کنیم.

وی با اشاره به رسوایی هایی که هانتر بایدن را نیز درگیر نموده بود، اضافه کرد: قطعا شنیدن اتهامات دردناک است اما شما حقیقت را می دانید.شما می دانید که پدرت چه نوع مردی است، مادرت چه نوع زنی است و برادرت چه نوع مردی است.

دختر اول آمریکا توضیح داد: فضای مجازی فضای بی رحمی است و به همین خاطر است که من هیچ حساب کاربری در رسانه های اجتماعی ندارم. بخشی از این مساله نیز به این خاطر است که برای خودم مرزهایی دارم. من به مهربانی و انسانیت باور دارم.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 960

به "اشلی بایدن: مایه تاسف است که خانواده ترامپ سنت را انجام نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشلی بایدن: مایه تاسف است که خانواده ترامپ سنت را انجام نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید