ملانیا هم به پرونده تحقیقات استیضاح ترامپ وارد شد

به گزارش مجله یگانه، بانوی اول آمریکا در توییت بی سابقه ای با انتقاد از یک کارشناس حقوقی به خاطر اشاره به پسرش بارون هنگام شهادت به عنوان بخشی از تحقیق استیضاح در مجلس نمایندگان تحت کنترل دموکرات ها، توئیت کرد که کودک خردسال مستحق حفظ حریم خصوصی است و باید از سیاست دور نگه داشته گردد.

ملانیا هم به پرونده تحقیقات استیضاح ترامپ وارد شد

به نقل از پایگاه خبری هیل، ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری نوشت: پاملا کارلان، شما باید از خوش خدمتی علنی و به وضوح مغرضانه و به شدت خشمناک خودتان و استفاده از یک کودک برای انجام این کار شرمسار شوید.

کارلان، استاد دانشکده حقوق استنفورد و شاهد تخصصی که توسط کمیته قضایی مجلس نمایندگان مجلس آمریکا فراخوانده شده بود، چهارشنبه حین انتقاد از رفتار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نام بارون را ذکر کرد. بارون، کوچکترین پسر رئیس جمهوری آمریکا و تنها فرزند او از ملانیا ترامپ است.

این شاهد در جلسه مذکور گفت: پادشاهان نمی توانند مرتکب اشتباهی شوند زیرا کلمه پادشاه قانون است، اما برخلاف آنچه رئیس جمهور ترامپ می گوید، ماده دوم (قانون اساسی) به او قدرت انجام هر کاری که می خواهد، نمی دهد. قانون اساسی می گوید که هیچ عنوانی از اشراف نمی تواند وجود داشته باشد، بنابراین اگر رئیس جمهوری نام فرزندش را بارون نامگذاری می نماید، این امر او را تبدیل به یک بارون نمی نماید.

بارون، از القاب اشرافی غرب اروپاست و به کسانی گفته می شد که زمین و املاک خود را مستقیماً از پادشاه دریافت می کردند. این لقب بیشتر در کشورهای آلمانی زبان و امپراتوری اتریش و مجار مرسوم بوده است. هم اکنون این لقب در مجلس اعیان بریتانیا هم به کار می رود.

اظهارات پاملا کارلان با واکنش های تندی از درون کاخ سفید روبرو شد. کایلی مک انانی، دبیر مطبوعاتی تبلیغات انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای گفت: فقط در ذهن لیبرال های فریب خورده این مسئله خنده دار است که پای یک کودک 13 ساله را به مزخرف استیضاح بکشند. پاملا کارلان فکر کرد که باهوش است و دیگران را می خنداند، اما در عوض برای همه آمریکایی ها این نکته را تقویت کرد که وقتی صحبت از نفرت دموکرات ها نسبت به همه چیزهای مربوط به ترامپ باشد، آن ها هیچ محدودیتی ندارند. استفانی گریشام، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید هم این حرکت را بی نزاکتی توصیف کرد.

توییت ملانیا ترامپ در زمانی ارسال شد که او به همراه همسرش از نشست رهبران ناتو در لندن به آمریکا بازمی گشت.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 96

به "ملانیا هم به پرونده تحقیقات استیضاح ترامپ وارد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملانیا هم به پرونده تحقیقات استیضاح ترامپ وارد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید