خودداری ختافه از سفر به ایتالیا برای بازی مقابل اینتر از بیم ابتلا به کرونا

به گزارش مجله یگانه، مسئولان تیم فوتبال ختافه از بیم ابتلای اعضای این تیم به کرونا، از سفر به ایتالیا برای مصاف با اینتر خودداری کردند.

خودداری ختافه از سفر به ایتالیا برای بازی مقابل اینتر از بیم ابتلا به کرونا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، آنخل تورس، رئیس باشگاه ختافه بیان کرد که تیمش برای مصاف با اینتر در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به ایتالیا سفر نمی کند.

با توجه به شدت دریافت بحران شیوع کرونا در ایتالیا و اسپانیا، اتحادیه فوتبالیست های دو کشور تقاضای لغو تمامی مسابقات را داشته اند. این در حالیست که تمامی رویدادهای ورزشی ایتالیا تا 15 فروردین لغو و در اسپانیا نیز تمام رویدادهای ورزشی تا دو هفته آینده پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. دولت اسپانیا نیز تمامی پروازها از ایتالیا و به مقصد این کشور را تا دو هفته دیگر ممنوع نموده و به همین دلیل تعیین نیست که نمایندگان دو کشور در رقابت های یوفا چگونه می خواهند به خانه یکدیگر سفر نمایند. رم در لیگ اروپا باید در خانه سویا بازی کند و ختافه هم باید به شهر میلان برود تا با اینتر روبه رو گردد. هفته آینده هم ناپولی در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بارسلونا خواهد بود.

بعد از اتحادیه فوتبالیست های دو کشور که خواستار لغو تمامی دیدارهای رودرروی نمایندگان دو کشور شدند اکنون رئیس باشگاه ختافه می گوید که حاضر نیست تیمش را در این شرایط بحرانی به ایتالیا ببرد.

آنخل تورس گفت: بازی در میلان ظرف دو روز آینده تنها به خطر انداختن زندگی بسیاری از مردم است. سفر میان ایتالیا و اسپانیا در چند روز آینده هم بسیار سخت و خطرناک خواهد بود. ویروس کرونا دارد به یک معضل در سراسر اروپا تبدیل می گردد و دیگر فقط یک مسئله برای ایتالیایی ها نیست. ما اطمینان داریم که در پی گزارش های خبری که از بدتر شدن اوضاع با گذر زمان حکایت خواهند داشت، یک تجدیدنظر کلی در تقویم بازی های اروپایی صورت خواهد گرفت. اگر تا فردا خیلی چیزها تغییر نکند، ختافه به ایتالیا پرواز نخواهد کرد. ما از یوفا هم خواسته ایم که گزینه ای جایگزین برای سفر به میلان به ما ارائه کند. ما از فدراسیون فوتبال اسپانیا هم یاری خواسته ایم.

ختافه طبق برنامه باید فردا شب (پنجشنبه) در ایتالیا به مصاف اینتر برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 385

به "خودداری ختافه از سفر به ایتالیا برای بازی مقابل اینتر از بیم ابتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودداری ختافه از سفر به ایتالیا برای بازی مقابل اینتر از بیم ابتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید