دایی، قلعه نویی و یک مربی خارجی گزینه های ما هستند، سرمربی تیم ملی تا 5 روز دیگر معرفی می گردد

به گزارش مجله یگانه، سرپرست فدراسیون فوتبال با بیان این که علی دایی، امیر قلعه نویی و یک مربی خارجی گزینه های احتمالی راهنمایی تیم ملی هستند، از انتخاب سرمربی تا چهار، پنج روز دیگر اطلاع داد.

دایی، قلعه نویی و یک مربی خارجی گزینه های ما هستند، سرمربی تیم ملی تا 5 روز دیگر معرفی می گردد

به گزارش خبرنگاران، حیدر بهاروند، درباره سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا از سوی AFC گفت: این موضوع کاملا سیاسی است و آن ها با یک سناریو خواهان محرومیت ما هستند. آن ها در حالی مسائلی مانند امنیت پروازی را مطرح کردند که این موضوع ربطی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ندارد و سازمان هواپیمایی جهانی باید آن را تایید کند که تا به امروز هیچ حرفی درباره این موضوع مطرح نکرده است.

وی ادامه داد: از نخستین لحظه ای که این موضوع مطرح شده، هر چهار تیم ما به طور متحد اعلام کردند حاضر نیستند یک بازی را هم در خارج از ایران میزبانی نمایند و کشور خودمان را ناامن نشان دهند.

سرپرست فدراسیون فوتبال همچنین درباره احتمال محرومیت تیم ملی در انتخابی جام جهانی نیز گفت: مسابقات مقدماتی جام جهانی مربوط به فیفا است و ربطی به AFC ندارد که بخواهد با چنین مسائلی ما را محروم کند.

بهاروند درباره انتخاب سرمربی تیم ملی نیز گفت: ان شاءالله در چهار و پنج روز آینده سرمربی معرفی می گردد. چیزی که می گویم واقعیت دارد.

وی درباره این که بجز علی دایی و قلعه نویی آیا مربی خارجی هم گزینه راهنمایی تیم ملی است؟، اظهار کرد: به هر حال ما بهترین گزینه را انتخاب خواهیم کرد. هم مربیان خارجی و هم داخلی را مدنظر داریم. در میان مربیان داخلی آقایان قلعه نویی و دایی گزینه ما هستند و یک مربی خارجی را که هم در نظر داریم.

او همچنین احتمال انتخاب یک مربی ایتالیایی را نیز رد کرد و گفت: مربی خارجی برخلاف پیش بینی ها از این کشور نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 235

به "دایی، قلعه نویی و یک مربی خارجی گزینه های ما هستند، سرمربی تیم ملی تا 5 روز دیگر معرفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی، قلعه نویی و یک مربی خارجی گزینه های ما هستند، سرمربی تیم ملی تا 5 روز دیگر معرفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید