رسوایی اخلاقی تهیه کننده آمریکایی، هیلاری کلینتون را هم فراری داد

به گزارش مجله یگانه، هیلاری کلینتون که برای اکران فیلم هیلاری در جشنواره برلین به سر می برد٬ پس از خبر محکومیت واینستاین تهیه کننده رسوای جنسی هالیوود در دادگاه نیویورک گفت: روز حساب آمد!

رسوایی اخلاقی تهیه کننده آمریکایی، هیلاری کلینتون را هم فراری داد

به گزارش گروه فرهنگی مجله یگانه به نقل از ورایتی٬ هیلاری کلینتون درباره هاروی واینستاین غول تجاوز هالیوود گفت: روز حسابرسی آمد!

هیلاری کلینتون که در حال حاضر در جشنواره فیلم برلین حضور دارد پس از اعلام حکم دادگاه نیویورک علیه هاروی واینستاین غول تهیه نمایندگان هالیوود توضیحاتی ارائه کرد.

کلینتون در جشنواره فیلم برلین گفت: کاملا هویداست که مردم دقیق مساله رسوایی جنسی واینستاین را دنبال می نمایند و منتظر حکم دادگاه او بودند. حالا دیگر زمان حسابرسی است و او باید حشاب پس دهد و هیات منصفه هم خوب این مساله را دریافته اند.

هیلاری کلینتون که برای اکران فیلم مستند هیلاری محصول هولو در جشنواره فیلم برلین حضور دارد. البته این فیلم ماه ژانویه در جشنواره ساندنس اولین اکران خود را تجربه کرد.

کلینتون امروز پس از اینکه دادگاه نیویورک واینستان را در پفراینده اقدام جنسی جنایی و تجاوز نوع سوم مجرم بیان کرد در این مورد صحبت کرد. حکم واینستاین در فرایند شش هفته ای دیوان عالی نیویورک آنالیز و در جلسات متعدد با حضور متهم برگزار شده بود.

هاروی واینستاین که از بزرگ ترین تهیه نمایندگان هالیوود محسوب می گردد بخاطر تجاوز های متعدد جنسی با عنوان دو فقره جرم تجاوز درجه یک جنسی و یک فقره تجاور درجه سه با 25 سال حبس در زندان روبرو است.

البته او یک پفراینده دیگر در شهر لس آنجلس دارد که در آن دو زن دیگر نیز بخاطر تجاوز درجه یک او را تحت پیگرد قرار داده اند و در آینده نزدیک حکم آن دادگاه نیز اعلام خواهد شد.

واینستاین بزرگ ترین حامی اقتصادی کمپین های تبلیغاتی ریاست جمهوری و کنگره آمریکاست. او تنها برای یاری به کمپین هیلاری کلینتون یک میلیون و 400 هزار دلار یاری اهدا نموده است.

هیلاری کلینتون در جواب به سوال رسانه ها در خصوص چرایی ارتباط اقتصادی و کمپینی با واینستاین گفت: ما که آن موقع چیزی از این مسائل نمی دانستیم. چطور باید می دانستیم؟ او برای من برای اوباما و برای الگور و تمام دموکرات ها پول جمع می کرد ضمن اینکه او با بسیاری دیگر نیز همکاری داشته است. او با همه دموکرات ها همکاری نموده از باراک اوباما تا جان کری و الگور.

سخنان ضد واینستاین خانم هیلاری کلینتون به نوعی برائت وزیر امور خارجه اسبق آمریکا از مردی است که بیشترین آمار شکایات تجاوز جنسی متوجه اوست. واینستاین غول تهیه نمایندگان و سرمایه گذاران هالیوود است که همیشه یکی از حامیان اصلی اقتصادی دموکرات ها در کارزار های تبلیغاتی بوده است بویژه صمیمیت او با خانم هیلاری کلینتون و دعوت های متعدد او به صرف شام و همکاری های تبلیغاتی سیاسی و حزبی شاید عمده ترین انگیزه برائت همسر رئیس جمهور اسبق آمریکا از او و مرداب اتهام های تجاوز جنسی اش باشد.

واینستاین که چند اسکار دریافت نموده و تهیه نماینده بسیاری از فیلم های شاخص هالیوود بوده از سال 2017 با افشاگری چند زن نسبت به تجاوز های جنسی او٬ جنبشی با عنوان من هم (metoo) به راه افتاد که اغلب زنان هالیوودی به آن پیوستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 350

به "رسوایی اخلاقی تهیه کننده آمریکایی، هیلاری کلینتون را هم فراری داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسوایی اخلاقی تهیه کننده آمریکایی، هیلاری کلینتون را هم فراری داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید