رونالدو: هنوز زمان بازنشستگی ام فرا نرسیده است، می خواهم سطح خودم را بالاتر ببرم

به گزارش مجله یگانه، فوق ستاره پرتغالی منچستریونایتد می گوید به بازنشستگی از بازی های ملی فکر نمی کند و این تصمیمی نیست که دیگران بخواهند بگیرند.

رونالدو: هنوز زمان بازنشستگی ام فرا نرسیده است، می خواهم سطح خودم را بالاتر ببرم

به گزارش خبرنگاران، کریستیانو رونالدو که تا چند ماه دیگر وارد 37 سالگی می شود و با به ثمر رساندن 115 گل در 182 بازی برای پرتغال بهترین گلزن تاریخ در رده ملی است، در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس در پاسخ به این پرسش که آیا قصدی برای بازنشستگی از بازی های ملی ندارید؟، گفت: چرا باید بازنشسته شوم؟ هنوز زمان بازنشستگی ام فرا نرسیده است. این تصمیمی نیست که دیگران بخواهند بگیرند، بلکه تصمیمی است که من باید بگیرم.

وی افزود: هر موقع که احساس کنم نمی توانم بدوم، نمی توانم دریبل بزنم، نمی توانم شوت بزنم و دیگر قدرت لازم را نداشته باشم، آن موقع به بازنشستگی فکر خواهم کرد اما هنوز چیزهایی برای ارائه دادن دارم، بنابراین به کارم ادامه خواهم داد، چون هنوز انگیزه لازم را دارم. انگیزه واژه مهمی در انجام کارهایم است. می خواهم سطح خودم را حتی بالاتر از این ببرم.

فوق ستاره پرتغالی شیاطین سرخ که در لیگ قهرمانان اروپا با 137 گل زده بهترین گلزن تاریخ این رقابت هاست، صحبت های خود را اینطور ادامه داد: شما درباره تیم ملی پرتغال صحبت می کنید اما در لیگ قهرمانان من بیشترین گل زده، بیشترین برد، بیشترین پاس گل را دارم اما می خواهم به کارم ادامه دهم. دوست دارم فوتبال بازی کنم و از اینکه مردم را راضی می کنم، حس خوبی دارم.

برنده پنج توپ طلا همچنین درباره تیم باشگاهی اش که روزهای پرافت وخیزی را تجربه می کند، اظهار داشت: ما در دوره ای هستیم که منچستریونایتد تغییراتی داشته است. آنها در تابستان اخیر من را خریدند و در کنارش رافائل واران و جیدون سانچو را هم به خدمت گرفتند. سازگاری با تیم و سیستم بازی در این شرایط نیاز به زمان خواهد داشت اما من فکر می کنم که کم کم باید این را به خود تلقین کنیم که هیچ چیز غیرممکن نیست.

رونالدو که در بازگشتش به جمع شیاطین سرخ در 9 بازی 6 گل برای این تیم به ثمر رسانده، صحبت های خود را اینطور جمع بندی کرد: من تنها درباره کارهایی که به صورت انفرادی می توام انجام دهم صحبت نمی کنم، من همیشه تیم را در اولویت قرار می دهم. وقتی به صورت تیمی برنده شویم، رسیدن به دستاوردهای انفرادی نیز آسان تر می شود، بنابراین من باور دارم و هنوز هم فکر می کنم که هر چیزی امکان پذیر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1372

به "رونالدو: هنوز زمان بازنشستگی ام فرا نرسیده است، می خواهم سطح خودم را بالاتر ببرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو: هنوز زمان بازنشستگی ام فرا نرسیده است، می خواهم سطح خودم را بالاتر ببرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید