ماجرای خواستگاری علیرضا اوسیوند از حمیرا ریاضی

به گزارش مجله یگانه، شب گذشته (چهارشنبه چهارم تیر)، مهران مدیری در برنامه دورهمی، میزبان علی اوسیوند بازیگر سینما و تلویزیون بود.

ماجرای خواستگاری علیرضا اوسیوند از حمیرا ریاضی

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اوسیوند درباره کم کاری اش گفت: همواره سعی کردم با انرژی مثبت سر کار بروم، چرا که به کار و عوامل هم منتقل می گردد. اما متاسفانه برخی از دوستان هستند که با دلیل یا بی دلیل از من خوش شان نمی آید و تعریف دیگری از بازیگری دارند و از ما استفاده نمی نمایند.

وی اضافه نمود: اصلی ترین عامل این است که کار کم هزینه تر تمام گردد و از کسانی دعوت می نمایند که کمتر دستمزد بدهند، البته تعاریفی است که دوستان از بازیگری دارند. برخی ها معتقد هستند که فقط این ها بازیگر هستند، برایم جالب است که اگر ابتدایی ترین مبانی بازیگری را سوال کنم نمی تواند جواب بدهند.

این بازیگر مطرح کرد: بعد همین افراد معین می نمایند که شما باید بازی کنید یا خیر و این قشنگ نیست، کار بازیگری کار بی حرمتی نیست و کار ساده ای نیست و نباید شوخی گرفت چراکه بازیگری ریشه در آیین دارد و مقدس است. انگار جریانی خط می دهد حتی مصاحبه ها را دیدم نظرات غیر علمی وحشتناکی می دهند و بازیگری را تعریف می نمایند درصورتی که بازیگری را نمی توان به همین سادگی تعریف کرد. چراکه ضمن سادگی بسیار پیچیده است برای اینکه با روان و علم روانشناسی بشری در ارتباط است.

اوسیوند درباره علاقه به بازیگری گفت: من از سال 58 در مسجد سلیمان با تئاتر آغاز کردم، راهی تهران شدم. البته 10 بار کنکور دادم باید در گینس ثبت گردد آموزش عالی از رو رفت گفت این را قبول کنید (خنده) به خاطر علاقه بسیار به بازیگری کنکور می دادم، اما بلد نبودم انتخاب رشته خوبی داشته باشم و قبولی من طولانی شد.

اوسیوند درباره ازدواج با حمیرا ریاضی گفت: من 10 سال خواستگار همسرم بودم، اما پدر خانم من قبول نمی کرد، کم نیاوردم و البته همسرم هم پای من ایستاد.

وی اضافه نمود: پدر خانمم دوست نداشت من بازیگر باشم، اما نمی دانست دخترش هم آغاز نموده (خنده) البته الان من را دوست دارد.

بازیگر فیلم اخراجی ها درباره شرایط سینما گفت: به نظر من سینما فاجعه است، شاید به خاطر اینکه به من کار نمی دهند و شاید به دلیل تحلیل من که گفتم هر کسی جای خودش باشد این کار یک مقداری از تئاتر استفاده می نماید، حالا با مصاحبه من به عده ای برخورده است و پنج سالی است کار چشم گیری ننموده ام.

وی اضافه نمود: شاید یک مقداری تقصیر خودم بود و باید روش ام را تغییر می دادم، اما متاسفانه نمی توان خیلی از مسائل را شرح داد، که من چرا کار نمی کنم.

این بازیگر مطرح کرد: من برای بازی یک کاری رفته بودم و قرار شد نقش یک جنوبی را بازی کنم، اما صاحب کار گفت فلانی را بیاورید، من خود جنس بودم و اصالتا جنوبی هستم، اما آن فرد، بازیگر را معین می کرد و من گفتم خداحافظ.

بازیگر سریال هیچکس درباره ترک سیگار خودش گفت: من سی سال سیگار کشیدم و یک روزی همسرم گفت ما کسی را بعد از تو نداریم، از من خواست سیگار ترک کنم الان 7 سال است ترک کردم البته خیلی سخت گذشت. به خودم فحش دادم من 6 ماه خودم را به تخت بسته بودم و سیگار جلوی خودم گذاشته بودم و می لرزیدم، اما شرایطم خوب شد.

اوسیوند درباره شهر مسجد سلیمان گفت: مثل میلیونر زاغه نشین است، در خیابان ها و زیر خانه ها نفت و گاز بالا می آید، در خانه همسایه ما چاه نفت پیدا شد. یک آپارتمان به آن ها دادند و دور تا دور خانه را حصار کشیدند. اما مردم این شهر از خیلی چیز ها محروم هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 602

به "ماجرای خواستگاری علیرضا اوسیوند از حمیرا ریاضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای خواستگاری علیرضا اوسیوند از حمیرا ریاضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید