مرادی: لیگ تندرستی رویداد اول فدراسیون ورزش های همگانی است

به گزارش مجله یگانه، هفته دوم لیگ تندرستی در شرایطی به سرانجام رسید که هیئت های استانی و شهرستانی استقبال بسیار خوبی از این رویداد فدراسیون ورزش های همگانی داشتند.

مرادی: لیگ تندرستی رویداد اول فدراسیون ورزش های همگانی است

به گزارش خبرنگاران، محمد مرادی، رئیس سازمان آمادگی جسمانی فدراسیون ورزش های همگانی ضمن اعلام این خبر، گفت: برای دومین سال پیاپی لیگ تندرستی را با حضور 31 هیئت استانی و بیش از 400 هیئت شهرستانی استارت زدیم که استقبال بسیار خوبی از این لیگ اجرا شده است.

وی ادامه داد: لیگ تندرستی با هدف کاهش کم تحرکی بین مردم طراحی شده که با حمایت مسئولان فدراسیون به رویداد اول ورزش همگانی تبدیل شده است و در صورت حمایت های بیشتر از سوی نهادها و سازمان های دیگر به یک رویداد مجذوب کننده برای تامین سلامت مردم تبدیل خواهد شد.

مرادی با بیان این که در دوران کرونا کم تحرکی مردم بیشتر شده است، شرح داد: برگزاری لیگ تندرستی کمک خواهد کرد مردم در دوران کرونا و محدودیت هایی که وجود دارد ورزش را در محیط کار و خانه انجام دهند و از این راه به سلامت خود کمک کنند.

براساس امتیازات کسب شده از طریق هیئت های استانی و شهرستانی در انتها هفته دوم استان های کرمانشاه، مرکزی، خراسان شمالی، گلستان و سمنان در رده های اول تا پنجم قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1391

به "مرادی: لیگ تندرستی رویداد اول فدراسیون ورزش های همگانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: لیگ تندرستی رویداد اول فدراسیون ورزش های همگانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید