نماینده شبستر: دولت باید تمام قدرت خود را برای حل مسائل مالی به کار گیرد

به گزارش مجله یگانه، تهران (پانا) - نماینده مردم شبستر در مجلس با بیان اینکه دولت باید تمام قدرت خود را برای حل مسائل مالی به کار گیرد رمز موفقیت رئیس جمهور را در پاکسازی تمام بخش های دولتی و خصوصی از وجود دلالان فاسد دانست.

نماینده شبستر: دولت باید تمام قدرت خود را برای حل مسائل مالی به کار گیرد

جعفر راستی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: از رئیس جمهور می خواهیم تمام قدرت دولت را برحل مسائل مالی و مسائل معیشتی مردم متمرکز کند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت انتظار داریم اتمام پروژه های نیمه تمام را در دستورکار قرار دهد چرا که این موضوع مهم ترین درخواست کنونی مردم از نمایندگان مجلس است بنابراین ضروری است رئیس جمهور و وزرا برطرف این معضل را پیگیری نمایند.

وی توضیح داد: از رئیس جمهور درخواست می کنیم ضمن تمرکز بر حل مسائل مردم از نفوذی ها غفلت نکند که متاسفانه در تمام لایه های حکومت نفوذ نموده اند تا نکند با تغییر رنگ چهره در این بخش ها باقی بمانند و مسائل گذشته را تکرار نمایند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید نمود: رمز موفقیت دولت آقای رئیسی پاکسازی دلالان و واسطه های فاسد از تمام بخش های دولتی و خصوصی است که تحقق این امر اقدامی انقلابی می طلبد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی یاداور شد: از عملکرد آقای عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت تحقق این اقدام انقلابی تشکر می کنیم و انتظار داریم سایر وزرا هم به این امر مبادرت ورزند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1294

به "نماینده شبستر: دولت باید تمام قدرت خود را برای حل مسائل مالی به کار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده شبستر: دولت باید تمام قدرت خود را برای حل مسائل مالی به کار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید