پورموسوی: از همه تیم ها عقب هستیم

به گزارش مجله یگانه، سرمربی صنعت نفت آبادان می گوید تیمش از سایر تیم های لیگ برتر عقب تر است.

پورموسوی: از همه تیم ها عقب هستیم

به گزارش خبرنگاران، سید اکبر پورموسوی درباره اردوی تیمش در تهران گفت: امروز چهارمین روز است که در تهران حضور داریم. با توجه به اینکه زمان زیادی تا مسابقات نداریم، باید کار بدنسازی و تاکتیکی را به صورت همزمان انجام دهیم. طبیعتا بازیکنان تحت فشار هستند. در دور روز گذشته خیلی تحت فشار تمرین کردیم. امروز هم مقابل مس رفسنجان بازی سختی داشتیم. البته دنبال نتیجه نیستیم.

او درباره عملکرد تیمش در جابجایی گفت: در حالی که همه تیم ها در حال خروج از تمرینات بدنسازی هستند، ما مشغول بدنسازی هستیم و به صورت همزمان مجبوریم جابجایی خودمان را دنبال کنیم. از طرفی همه تیم ها چهار پنج بازی تدارکاتی نموده اند اما ما اولین بازی تدارکاتی خودمان را برگزار می کنیم و از سایر تیم ها عقب هستیم. امیدواریم یکی دو بازیکن دیگر را هم جذب کنیم و تمرکزمان را روی آماده سازی بگذاریم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره مسائل اقتصادی تیمش اظهار کرد: با پیگیری های نمایندگان شهرمان در مجلس شورای اسلامی، مجوزهای خوبی گرفته شده است و وزیر محترم نفت هم گفتند که از تیم های نفتی حمایت می گردد. امیدواریم که قول های وی عملی گردد و بدهی بازیکنان از فصل گذشته هم پرداخت گردد. امیدواریم با پرداخت های به موقع به تیم سروسامان بدهیم. مطمئنا ما کوشش می کنیم صندلی خوبی برای صنعت نفت و طرفداران به وجود بیاوریم. بازیکنان خوبی هم داریم و مطمئنیم با کار و کوشش و حمایت به موقع صندلی خوبی به دست آوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 784

به "پورموسوی: از همه تیم ها عقب هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: از همه تیم ها عقب هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید