پیولی: با کمی بی رحمی می توانستیم پیروز شویم، به کمبود اراده دچار شده ایم

به گزارش مجله یگانه، استفانو پیولی بابت تساوی خانگی تیمش مقابل ساسولو ناراحت است.

پیولی: با کمی بی رحمی می توانستیم پیروز شویم، به کمبود اراده دچار شده ایم

به گزارش مجله یگانه، استفانو پیولی پس از تساوی بدون گل تیمش در خانه مقابل ساسولو در هفته جاری رقابت های سری A از کم دقتی به عنوان عامل توقف روسونری نام برد.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره گفت: 9 یا 10 شوت در چارچوب داشتیم و همه چیز را امتحان کردیم اما از دقت کافی برخوردار نبودیم. رافائل لیائو پس از ورود به زمین 2 بار تیر دروازه ساسولو را به لرزه درآورد و گل فرانک کسیه نیز توسط داور و با یاری سیستم VAR مردود اعلام شد.می توانستیم سرعت بیش تری در نیمه اول به وجود بیاوریم. ساسولو تیم خوبی است و می دانستیم می تواند برای ما دردسر ایجاد کند. لیائو وقتی از روی نیمکت به بازی آمد، بسیار خوب عمل کرد. همه با کوشش و فروتنی خوبی بازی می کردند اما با کمی دقت و بی رحمی، می توانستیم بازی را به سود خودمان تمام کنیم.

او در ادامه اضافه کرد: امروز اشتباهاتی تاکتیکی داشتیم که می توانست در این سطح، برایمان گران تمام گردد. با کیفیتی بیش تر از آن چه امروز بودیم و با قابلیت به لرزه در آوردن دفاع حریف، می توانیم کارهای بهتری انجام دهیم. با کمبود اراده روبرو هستیم و نمی توانیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.بازیکنان بسیار سخت کوشش کردند؛ هم در کارهای هجومی و هم در بازگشت به دفاع چرا که ساسولو در تمام خطوط بسیار فشرده بازی کرد. وقتی به 10 شانس گلزنی واضح تیم نگاه می کنیم، می توانیم بگوییم عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه باید شانس های بسیار زیادی برای به ثمر رساندن یک گل ایجاد کنیم.هفته گذشته رسانه ها گفتند پیونتک ناجی ما بود. حالا مردم دوباره انتقادها از او را آغاز نموده اند. آن ها باید در ارزیابی های خود تعادل بیش تری را رعایت نمایند. همه اعضای تیم باید بهتر باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 128

به "پیولی: با کمی بی رحمی می توانستیم پیروز شویم، به کمبود اراده دچار شده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیولی: با کمی بی رحمی می توانستیم پیروز شویم، به کمبود اراده دچار شده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید