41 پناهجو زنده در یک کامیون یخچال دار در یونان پیدا شدند

به گزارش مجله یگانه، پلیس یونان روز گذشته (دوشنبه) 41 پناهجو را که گفته می گردد بیشتر آنها اتباع افغانستان هستند، زنده در یک کامیون یخچال دار پیدا کرد.

41 پناهجو زنده در یک کامیون یخچال دار در یونان پیدا شدند

برای دریافت خدمات خرید ملک در یونان با ما همراه شوید و به راحتی نه تنها اقامت اروپا را بدست بیاورید بلکه گامی در جهت دریافت شهروندی اروپا بردارید.

به گزارش خبرنگاران، به گفته مقام های پلیس یونان، یخچال این کامیون روشن نبوده و به همین دلیل افراد حاضر در آن همگی سالم هستند.

کامیون حامل پناهجویان در بزرگراهی در نزدیکی شهر زانتی واقع در شمال یونان در حرکت بود و مأموران پلیس زمانی متوجه حضور این پناهجویان شدند که کامیون را برای کنترل عادی متوقف نموده بودند.

راننده این کامیون بازداشت شده و مأموران او را به همراه پناهجویان برای معین هویت به نزدیک ترین پاسگاه منتقل نموده است.

بازداشت 8 نفر دیگر در ارتباط با کامیون مرگ در انگلیس

بنابر گزارش یورونیوز، پناهجویان سالم پیدا شده در یونان قطعا بسیار خوش اقبال تر از 39 پناهجویی بودند که اجساد آنها حدود یک هفته قبل در یک کامیون بزرگ در نزدیکی لندن کشف شد.

ابتدا گفته شده بود پناهجویان قربانی پیدا شده در انگلیس چینی هستند اما چند روز بعد تعیین شده که آنها همگی تبعه ویتنام بوده اند.

پلیس ویتنام روز گذشته اعلام نمود که هشت نفر را در پیوند با مرگ پناهجویان در کامیون مرگِ انگلیس بازداشت نموده که همگی آنها ویتنامی هستند. به این ترتیب با دو نفر دیگری که پیش از این در انگلیس بازداشت شده بودند، شمار کلی افراد بازداشتی در رابطه با این پرونده به 10 نفر رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 188

به "41 پناهجو زنده در یک کامیون یخچال دار در یونان پیدا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "41 پناهجو زنده در یک کامیون یخچال دار در یونان پیدا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید