امتحانات دانشجویان دانشگاه امام خمینی (ره) از 21 تیرماه شروع می گردد

به گزارش مجله یگانه، امتحانات سرانجام نیمسال دوم 98-99 تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از 21 تیرماه شروع و تا 5 مرداد ادامه دارد.

امتحانات دانشجویان دانشگاه امام خمینی (ره) از 21 تیرماه شروع می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، زمان برگزاری امتحانات سرانجام نیمسال دوم 98-99 تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای اعلام شد.

لازم به ذکر است، کلاس های تئوری تا سرانجام نیمامسال بصورت غیرحضوری و در بستر آموزش الکترونیکی برخط برگزار خواهد شد و تغییری در شیوه برگزاری کلاس ها تا سرانجام نیمسال نخواهد بود.

امتحانات سرانجامی نیمسال دوم 99ـ98 بر اساس تقویم آموزشی اعلام شده از سوی مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه از 21 تیر ماه شروع تا 5 مرداد 99 خواهد بود.

با توجه به تلاقی آزمون کنکور کارشناسی ارشد سال 1399 با امتحانات روز پنجشنبه 2 مرداد تمامی امتحانات این روز در تمامی مقاطع به روز یکشنبه 5 مرداد امسال انتقال می یابد.

لازم به ذکر است، امتحانات برای تمامی مقاطع تحصیلی بصورت غیرحضوری یا حضوری است که دانشجویان به میل خود و با ورود به سامانه گلستان حداکثر تا تاریخ 23 خرداد ماه شیوه شرکت در امتحانات را انتخاب نمایند. در صورتی که دانشجویی تا مهلت تعیین شده در سامانه گلستان، شیوه شرکت در امتحانات را تعیین نکند، بصورت اتوماتیک برای دانشجو شیوه غیرحضوری انتخاب می گردد. در ادامه در رابطه با نحوه شرکت دانشجویان در هر یک از شیوه های برگزاری امتحانات شرح داده شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 557

به "امتحانات دانشجویان دانشگاه امام خمینی (ره) از 21 تیرماه شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات دانشجویان دانشگاه امام خمینی (ره) از 21 تیرماه شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید