تور هند ارزان: بازگشایی مرز هند به روی گردشگران 99 کشور

به گزارش مجله یگانه، مقام های هند که مرزهای این کشور را ماه ها به روی بازدیدکنندگان خارجی بسته بودند، از پذیرش گردشگران خارجی واکسینه شده 99 کشور خبر دادند.

تور هند ارزان: بازگشایی مرز هند به روی گردشگران 99 کشور

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

ایسنا: نیویورک تایمز، پس از بسته شدن مرزهای هند به مدت 20 ماه به روی بازدیدکنندگان خارجی، اکنون مقامات این کشور با ورود بدون قرنطینه توریستان واکسینه شده خارجی از 99 کشور موافقت نموده اند.

هند در جدیدترین تصمیم گیری ها خاطرنشان کرد مسافرانی که از 99 کشور تعیین وارد هند می شوند می توانند از سپری کردن دوران قرنطینه معاف شوند اما در صورتی که کشور مبدا از نظر ابتلا به کرونا پرخطر ارزیابی شده باشد باید شرایط سلامتی آن ها در 14 روز پس از ورود مورد آنالیز قرار گیرد.

در سال 2020، هند فقط 2.47 میلیون نفر توریست خارجی جذب کرد، این درحالی است که آمار توریستان خارجی سال 2019 بر اساس آمار دولتی 10.93 میلیون نفر بود. پیش از همه گیری ویروس کرونا، صنعت توریستی حدود هفت درصد از عایدی کشور را دربرمی گرفت.

به این ترتیب هند به جمع چندین کشور آسیایی تبدیل شده است که فرایند لغو محدودیت های سفری برای توریستان خارجی را شروع نموده اند. کره جنوبی و سنگاپور نیز روز دوشنبه در جریان یک توافق نامه سفری امکان سفر بین دو کشور را برای بازدیدکنندگان واکسینه شده و بدون احتیاج به سپری کردن دوران قرطینه فراهم کردند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 3 دی 1400 بروزرسانی: 3 دی 1400 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1409

به "تور هند ارزان: بازگشایی مرز هند به روی گردشگران 99 کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هند ارزان: بازگشایی مرز هند به روی گردشگران 99 کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید