باشگاه ها به تیم ملی بازیکن نمی دهند!

به گزارش مجله یگانه، اردوی تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جام ملت های زیر 20 سال آسیا در جریان است اما بعضی بازیکنان در این اردو حضور ندارند که موجب نگرانی صمد مرفاوی و کادر مدیریتی این تیم شده است.

باشگاه ها به تیم ملی بازیکن نمی دهند!

افشین ناظمی، سرپرست تیم ملی جوانان گفت: 27 دی به اردن می رویم تا دو بازی محبت آمیز انجام دهیم. یک سری از باشگاه ها بازیکنان خود را به ما نداده اند که در حال رایزنی هستیم. از 29 دی یک سری بازیکنان به ما ملحق می شوند. از اردن هم به ترکیه می رویم تا سه بازی تدارکاتی انجام دهیم. هنوز تیم ها تعیین نشده اند اما تا چهار روز دیگر تعیین می گردد. به ایران برمی گردیم و از 20 بهمن هم به اردوی نهایی می رویم.

وی اضافه نمود: طرفدار و فجرسپاسی یک سری بازیکنان را به ما نداده اند. با فولاد هماهنگ شده که حزباوی به تیم ملی ملحق گردد. این مسابقات حکم مسابقات جام جهانی را دارد و همه باید به ما یاری نمایند. برنامه های ما اجرا شده و دغدغه برنامه نداریم بلکه ما به فکر ملحق شدن بازیکنان هستیم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال جوانان از اوایل اسفند در مسابقات جام ملت های آسیا (انتخابی جام جهانی جوانان) حاضر می شود که سه تیم برتر مسابقات سهمیه جام جهانی 2023 اندونزی را به دست می آورند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 دی 1401 بروزرسانی: 26 دی 1401 گردآورنده: farzin-yeganeh.ir شناسه مطلب: 1702

به "باشگاه ها به تیم ملی بازیکن نمی دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه ها به تیم ملی بازیکن نمی دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید